Uroda

Zimowa pielęgnacja twarzy

Zimowa pielęgnacja twarzy

Mat. prasowe BABOR

Zima nie stwarza odpowiednich warunków dla cery. Na zewnątrz jest mroźnie, wietrznie i wilgotno, a w środku przez ogrzewanie i klimatyzację sucho. Ze skrajności, w skrajność. Nic więc dziwnego, że skóra zaczyna się wysuszać, łuszczyć i pękać. Można jednak temu zapobiec, odpowiednio twarz pielęgnując.

Podstawą tego typu działań, niezależnie od pory roku jest stosowanie kremu nawilżającego. Najlepiej gdy będzie on bogaty w kwas hialuronowy, lipidy, woski. Zimą te składniki mają duże znaczenie – zapobiegają ucieczce cząstek wody z głębszych warstw skóry, wspomagając odpowiednie jej nawilżenie. W przypadku gdy spędzasz na zewnątrz trochę więcej czasu, sięgaj po specjalne kremy z filtrem ochronnym oraz podkład. Niezwykle istotna podczas zimy jest również pielęgnacja ust – nie zapominaj o nich i stosuj pomadki ochronne.

Mat. prasowe BABOR

Mat. prasowe BABOR

Wszystkie te kosmetyki, aby skuteczne powinny być dobrej jakości, dlatego stawiaj na znane profesjonalne marki. Oprócz codziennej pielęgnacji samodzielnej, raz na jakiś czas poddaj swoją skórę zabiegom odbudowującym barierę lipidową czy likwidującym przebarwienia w profesjonalnym salonie kosmetycznym. W Babor Beauty SPA Institute & Shop znajdziecie m.in. Vita Balance, Calming Sensitive, Advanced Biogen, Doctor Babor, Dr Babor Whitening.

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Uroda

Więcej w kategorii Uroda

Beauty&Shape czyli extrabox ShinyBox

BAFavenue14 października 2018

Coś Pięknego by ShinyBox

BAFavenue13 października 2018

VIANEK: Intensywnie kojące masło do ciała z ekstraktem z liści borówki brusznicy

BAFavenue25 września 2018