Żel myjący, peeling i maseczka w jednym!

Lubimy praktyczne i funkcjonalne rozwiązania. O ile oczywiście idą one w parze z jakością produktu. Bo jak każdy i my znamy powiedzenie: „jak coś jest do wszystkiego, to jest do niczego”. Na szczęście w wielu przypadkach zasada ta się nie sprawdza, a my możemy cieszyć się ciekawymi i godnymi uwagi rozwiązaniami. Ostatnim takim produktem, który wpadł w nam ręce był Garnier Czysta Skóra 3 w 1. Kosmetyk ten możecie kojarzyć z kampanii promocyjnej, której twarzą jest Dawid Kwiatkowski.

Żel myjący, maseczka i peeling w jednym to chyba duże wyzwanie dla marki, która się go podejmuje. Choć mogłoby się wydawać, że kosmetyki z „jednej rodziny”, to jednak każdy z nich na ogół spełnia nieco inne zadania. I właśnie tak to działa w przypadku czystej Skóry 3 w 1. Tajemnica wydaje nam się tkwi w formule i konsystencji. Zarówno zawarte w kosmetyku składniki aktywne, jak i jego gęstość pozwala na zastosowanie go we wszystkich 3 wersjach. Maseczka jest gęsta, choć dobrze się rozprowadza po skórze. Peeling z dodatkiem wody, jest na tyle „lekki”, że z łatwością przemieszcza się go po twarzy, usuwając przy tym martwy naskórek, a żel myjący – wiadomo.

Kosmetyk fajnie sprawdza się zarówno przy codziennym oczyszczaniu skóry, jak i zabiegach dopełniających. Żel oczyszcza, nie wysusza, nie podrażnia. Skóra jest świeża, zdrowa i elastyczna. Peeling pozostawia ją gładką i „odnowioną”, a maseczka matowi, wyrównuje koloryt i łagodzi. Wszystkie 3 sposoby użycia Garnier Czysta Skóra 3 w 1 są dziecinnie proste, a przy tym prawdziwie skuteczne. Dodatkowym plusem jest bardzo wydajna formuła i spora tuba (o pojemności 150 ml), za którą zapłacimy ok. 18 zł.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *