Uroda

Żel myjący, peeling i maseczka w jednym!

Żel myjący, peeling i maseczka w jednym!

Lubimy praktyczne i funkcjonalne rozwiązania. O ile oczywiście idą one w parze z jakością produktu. Bo jak każdy i my znamy powiedzenie: „jak coś jest do wszystkiego, to jest do niczego”. Na szczęście w wielu przypadkach zasada ta się nie sprawdza, a my możemy cieszyć się ciekawymi i godnymi uwagi rozwiązaniami. Ostatnim takim produktem, który wpadł w nam ręce był Garnier Czysta Skóra 3 w 1. Kosmetyk ten możecie kojarzyć z kampanii promocyjnej, której twarzą jest Dawid Kwiatkowski.

Żel myjący, maseczka i peeling w jednym to chyba duże wyzwanie dla marki, która się go podejmuje. Choć mogłoby się wydawać, że kosmetyki z „jednej rodziny”, to jednak każdy z nich na ogół spełnia nieco inne zadania. I właśnie tak to działa w przypadku czystej Skóry 3 w 1. Tajemnica wydaje nam się tkwi w formule i konsystencji. Zarówno zawarte w kosmetyku składniki aktywne, jak i jego gęstość pozwala na zastosowanie go we wszystkich 3 wersjach. Maseczka jest gęsta, choć dobrze się rozprowadza po skórze. Peeling z dodatkiem wody, jest na tyle „lekki”, że z łatwością przemieszcza się go po twarzy, usuwając przy tym martwy naskórek, a żel myjący – wiadomo.

Kosmetyk fajnie sprawdza się zarówno przy codziennym oczyszczaniu skóry, jak i zabiegach dopełniających. Żel oczyszcza, nie wysusza, nie podrażnia. Skóra jest świeża, zdrowa i elastyczna. Peeling pozostawia ją gładką i „odnowioną”, a maseczka matowi, wyrównuje koloryt i łagodzi. Wszystkie 3 sposoby użycia Garnier Czysta Skóra 3 w 1 są dziecinnie proste, a przy tym prawdziwie skuteczne. Dodatkowym plusem jest bardzo wydajna formuła i spora tuba (o pojemności 150 ml), za którą zapłacimy ok. 18 zł.

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Uroda

Więcej w kategorii Uroda

tołpa estetic - 4 intensywne zabiegi wzmacniające naczynka

tołpa: estetic naczynka – intensywne zabiegi kosmetyczne w domu

BAFavenue14 stycznia 2018

Kat Von D Everlasting Liquid Lipstick Santa Sangre – czerwona pomadka idealna

BAFavenue9 stycznia 2018

Nowość! Dermo System Delia Cosmetics – mój program oczyszczania

BAFavenue7 stycznia 2018