Zatrzymać lato – Dairy Fun Delia Cosmetics

Zatrzymać zapach lata na dłużej? To możliwe! 

Pewnie jest wiele zapachów kojarzących się z okresem wakacji, letnich szaleństw, jak i błogiego odpoczynku. Każdy z nas ma swoje ulubione  – z gustami się nie dyskutuje. Chyba, że o owoce letnie chodzi – tymi większość z nas nie tylko lubi się zajadać. Łączą w sobie zarówno słodycz, jak i orzeźwienie, tak jak truskawki, których zapach możemy znaleźć w kosmetykach pielęgnacyjnych Dairy Fun od  Delia Cosmetics.

Pierwszym krokiem w truskawkowym raju jest szybki, odświeżający prysznic lub relaksująca, aromatyczna kąpiel z Żelem pod prysznic Dairy Fun Truskawka. Drugim zaś – soczyste nawilżanie Balsamem do ciała Dairy Fun Truskwka. Efektem takiej owocowej pielęgnacji, jest nie tylko oczyszczona i pachnąca skóra, ale i poprawa nastroju.

DELIA-DAIRY-FUN-ZEL-BALSAM-TRUSKAWKA-GLOWNE

Kosmetyki znajdują się w poręcznych i całkiem sporych butelkach (poj. 400 ml), z przyjemnymi dla oka, kolorowymi etykietami. Wydobywanie płynów z opakowań nie sprawia żadnych problemów, tak samo jak ich aplikacja.

Żel ma standardową dla tego typu produktów konsystencję. Ładnie się pieni – zarówno na ciele, jak i w wannie pełnej wody. Dobrze oczyszcza, nie podrażniając i nie wysuszając przy tym skóry. Balsam natomiast, ma lekką konsystencję i bardzo szybko się wchłania. Nie jest tłusty, więc z powodzeniem można stosować go o każej porze dnia. Po jego użyciu skóra jest nawilżona i miękka. Oba kosmetyki mają przepiękny truskawkowy zapach – lekki, świeży i słodki.

Dostępne są m.in. w sklepie internetowym producenta (TUTAJ), w cenie 11,00 zł i 13,70 zł.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *