i cała reszta

Żarcie Na Kółkach: Festiwal Food Trucków i III Mistrzostwa Burgerowe już 27 i 28 sierpnia

Żarcie Na Kółkach: Festiwal Food Trucków i III Mistrzostwa Burgerowe już 27 i 28 sierpnia

Kolejne Żarcie Na Kółkach i znów największy zlot food trucków w Polsce! 27 i 28 sierpnia niemal 100 mobilnych gastronomii zjedzie na błonia PGE Narodowego, aby karmić wszystkich głodnych wrażeń.

Żarcie Na Kółkach cyklicznie już czwarty sezon zapewnia spotkania z food truckami, zwanymi również przez pasjonatów polskiej mowy gastroczy jadłowozami. Zeszłoroczna edycja Festiwalu Food Trucków, przerosła oczekiwania samych organizatorów, w związku z czym można się spodziewać, że w tym roku będzie jeszcze smaczniej.

Fot. Kamila Szuba

Fot. Kamila Szuba

W ostatni weekend sierpnia fani street foodu będą świadkami największego w Polsce zlotu na błoniach Stadionu, gdzie czekać będzie prawie 100 stanowisk z wystrzałowym jedzeniem innymi atrakcjami. Będzie to smaczne spotkanie z kuchniami z całego świata, poczynając od chińskich pierożków, przez kubańskie sandwiche, austriackie sznycle, amerykańskie tosty i wiele wiele innych dań, które nie sposób wyliczyć. Nie jest łatwo nadążyć za każdym nowym food truckiem, jest ich już niemal 1000 w całej Polsce. Żarcie Na Kółkach wybierze soczystą grupę i poda na tacy na świeżym powietrzu.

Fot. Kamila Szuba

Fot. Kamila Szuba

Wydarzeniu będą towarzyszyć 3.Mistrzostwa Burgerowe, czyli wybory najlepszej w Polsce burgerowni mobilnej. Inicjatywa ta koncentruje uwagę na niekwestionowanym królu street foodu: jedynym, niezastąpionym burgerze. Pytanie brzmi – którego wybrać? Kwestię tę rozwiąże wyselekcjonowany wśród dziennikarzy, blogerów i stałych bywalców wydarzeń gastronomicznych skład sędziowski. Do tego muzyka, bar, strefa chillout oraz strefa dla dzieciaków. Warto zarezerwować całe dwa dni, bo w kilka godzin nie będzie szans spróbować wszystkiego.

Więcej informacji znajdziecie na Facebooku (TUTAJ).

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

i cała reszta

Więcej w kategorii i cała reszta

Meet Beauty Conference 2018

BAFavenue24 kwietnia 2018

Konkurs AA Intymna WYNIKI

BAFavenue28 lutego 2018

MOODO SS 2018 czyli co będzie modne

BAFavenue22 lutego 2018