LifeStyle

Żarcie Na Kółkach: Festiwal Food Trucków i III Mistrzostwa Burgerowe już 27 i 28 sierpnia

Żarcie Na Kółkach: Festiwal Food Trucków i III Mistrzostwa Burgerowe już 27 i 28 sierpnia

Kolejne Żarcie Na Kółkach i znów największy zlot food trucków w Polsce! 27 i 28 sierpnia niemal 100 mobilnych gastronomii zjedzie na błonia PGE Narodowego, aby karmić wszystkich głodnych wrażeń.

Żarcie Na Kółkach cyklicznie już czwarty sezon zapewnia spotkania z food truckami, zwanymi również przez pasjonatów polskiej mowy gastroczy jadłowozami. Zeszłoroczna edycja Festiwalu Food Trucków, przerosła oczekiwania samych organizatorów, w związku z czym można się spodziewać, że w tym roku będzie jeszcze smaczniej.

Fot. Kamila Szuba

Fot. Kamila Szuba

W ostatni weekend sierpnia fani street foodu będą świadkami największego w Polsce zlotu na błoniach Stadionu, gdzie czekać będzie prawie 100 stanowisk z wystrzałowym jedzeniem innymi atrakcjami. Będzie to smaczne spotkanie z kuchniami z całego świata, poczynając od chińskich pierożków, przez kubańskie sandwiche, austriackie sznycle, amerykańskie tosty i wiele wiele innych dań, które nie sposób wyliczyć. Nie jest łatwo nadążyć za każdym nowym food truckiem, jest ich już niemal 1000 w całej Polsce. Żarcie Na Kółkach wybierze soczystą grupę i poda na tacy na świeżym powietrzu.

Fot. Kamila Szuba

Fot. Kamila Szuba

Wydarzeniu będą towarzyszyć 3.Mistrzostwa Burgerowe, czyli wybory najlepszej w Polsce burgerowni mobilnej. Inicjatywa ta koncentruje uwagę na niekwestionowanym królu street foodu: jedynym, niezastąpionym burgerze. Pytanie brzmi – którego wybrać? Kwestię tę rozwiąże wyselekcjonowany wśród dziennikarzy, blogerów i stałych bywalców wydarzeń gastronomicznych skład sędziowski. Do tego muzyka, bar, strefa chillout oraz strefa dla dzieciaków. Warto zarezerwować całe dwa dni, bo w kilka godzin nie będzie szans spróbować wszystkiego.

Więcej informacji znajdziecie na Facebooku (TUTAJ).

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

LifeStyle

Więcej w kategorii LifeStyle

konkurs-wakacyjny-instagram-baf

Wakacyjny #konkurs na Instagramie

BAFavenue24 lipca 2017
konkurs-wakacyjny-facebook

Wakacyjny konkurs na Facebooku

BAFavenue24 lipca 2017
wroclawkie-zoo-akwarium-GLOWNE

Wrocławskie ZOO – album

BAFavenue12 lipca 2017