Uroda

Yonelle – kosmetyki dla 40+

Yonelle – kosmetyki dla 40+

Yonelle to marka luksusowych i nowatorskich produktów dedykowanych dojrzałym kobietom. Są to infuzyjne kosmetyki, których skuteczność przeciwzmarszczkowa jest ponadprzeciętna. Dzieje się tak ze względu na składniki aktywne, jakie wykorzystywane są do produkcji kosmetyków, a które wnikają w skórę.

Marka powstała w 2013 roku. Jej założycielkami są Jolanta Zwolińska (biolog) oraz Małgorzata Chełkowska (doktor nauk chemicznych, kosmetolog), które połączyła pasja i wspólny cel – oferowanie wyjątkowo skutecznego produktu kobietom dojrzałym i dbającym o wygląd swojej skóry.

Yonelle mimo stosunkowo krótkiego stażu na rynku kosmetycznym, w 2014 roku zyskała aż 3 nagrody! Doskonałość Roku 2014 Twój Styl, Qltowy kosmetyk 2014 i Best Beauty Buys 2014.

yonelle-kosmetyki-zbiorczo

Fot. Yonelle

Aktualnie marka proponuje 3 kompletne serie kosmetyków, w których znajdziemy produkty do pielęgnacji twarzy tj. kremy, serum, kuracje, a także do pielęgnacji okolic oczu czy dekoltu. Ich działanie zostało wielokrotnie potwierdzone badaniami, o czym możecie poczytać  na stronie marki (tutaj).

Produkty Yonelle oprócz tego, że są skuteczne, są również bardzo ładne z zewnątrz. Niezwykle dopracowane słoiczki i buteleczki, woreczki z logo, czy nawet kartoniki z patternem. Wiadomo, nie wygląd najważniejszy – jeśli kupujesz coś dla samej siebie, jeśli natomiast dajesz to w prezencie, wygląd liczy się bardzo i również w tej kwestii Yonelle na pewno Cię nie zawiedzie!

 

 

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Uroda

Więcej w kategorii Uroda

Sposób na alergie kontaktowe. Pielęgnacja skóry serią Metalscreen NUEV

BAFavenue31 grudnia 2018

Shiny Christmas by ShinyBox

BAFavenue27 grudnia 2018

Testuję maseczki w płachcie z mojaazja.eu

BAFavenue17 grudnia 2018