Uroda

Wygraj metamorfozę o wartości 500 zł – IdealDaySpa WARSZAWA

Wygraj metamorfozę o wartości 500 zł – IdealDaySpa WARSZAWA

CHCESZ COŚ W SOBIE ZMIENIĆ, ALE NIE WIESZ JAK? Ten konkurs jest dla Ciebie!

Wystarczy, że w komentarzu do tego artykułu odpowiesz na jedno proste pytanie – co chciałabyś zmienić w swoim wyglądzie? Nie zapomnij się podpisać!

Nagrodą jest metamorfoza przeprowadzona w klinice urody IdealDaySpa w Warszawie. Obejmuje ona:

 • zmianę fryzury – farbowanie i strzyżenie,
 • stylizację brwi – regulację i hennę,
 • profesjonalny makijaż,
 • manicure.

Na zgłoszenia czekamy do 28 kwietnia 2015r. Wyniki zostaną ogłoszone do 3 dni, od zakończenia konkursu.

Zgłoszenia mogą nadsyłać jedynie osoby PEŁNOLETNIE (!), zamieszkujące w Warszawie lub okolicach!

 

 

REGULAMIN KONKURSU – METAMORFOZA w IdealDaySpa

§1.
Organizatorem konkursu na metamorfozę jest klinika urody – IdealDaySpa oraz serwis internetowy – BAFavenue.pl, zwani dalej Organizatorami.

§ 2
Zasady i warunki przystąpienia do konkursu
Uczestnikiem programu mogą być kobiety od 18 roku życia, zamieszkujące Warszawę lub okolice. Zgłoszenia do metamorfozy należy zostawiać w komentarzu do opublikowanego na BAFavenue.pl konkursu, w formie odpowiedzi na pytanie: „co chciałabyś zmienić w swoim wyglądzie?”. Konkurs będzie trwał 21 dni. Osobę, która weźmie udział w metamorfozie, wybierze na podstawie pozostawionych komentarzy, IdealDaySpa.

§ 3

Wyniki konkursu na metamorfozę ogłoszone zostaną do 3 dni po zakończeniu konkursu na BAFavenue.pl, w zakładce „konkursy”. Organizatorzy poinformują o publikacji wyników na swoich fanpage’ach na Facebooku.

§ 4

Jeśli wybrana osoba z metamorfozy zrezygnuje, IdealDaySpa wybierze kolejną osobę.

§ 5
Wybrana w konkursie osoba, czyli uczestniczka metamorfozy, dobrowolnie zgadza się na jej przeprowadzenie. Metamorfoza ta obejmuje:
– zmianę fryzury (strzyżenie, farbowanie),

– stylizację brwi (regulacja, henna),

– profesjonalny makijaż,

– manicure,

– sesję zdjęciową (razem z ujęciami przed i po, a także w trakcie wykonywania poszczególnych zabiegów),

– publikację relacji oraz wykonanych zdjęć na BAFavenue.pl.

§ 6
Metamorfoza, po wcześniejszym ustaleniu dogodnego terminu dla Uczestniczki jak i Organizatorów, zostanie przeprowadzona w salonie IdealDaySpa przy ul. Czechowickiej 20, w Warszawie.

§ 7
Wykonane w czasie metamorfozy zabiegi i prace nie podlegają reklamacjom.

§ 8
Uczestniczka metamorfozy wyraża zgodę na wykorzystanie materiałów zebranych podczas przebiegu metamorfozy do celów reklamowych i marketingowych przez Organizatorów.

§ 9
Wszelkie inne regulacje prawne niewyszczególnione w tym regulaminie podlegają pod prawo polskie Kodeksu Cywilnego.

§ 10
Wszelkie spory rozstrzyga właściwy sąd okręgowy.

37 komentarzy

Komentarzy

 1. 28 kwietnia 2015 at 23:54

  Marzę, śnię i fantazjuję nieustannie o wielkiej przemianie moich sztywnych loków sterczących chaotycznie w każdą ze stron w pełne blasku miękkie pukle, które wreszcie pozwoliłyby mi poczuć radość z faktu bycia kręconowłosą blondynką.

 2. 27 kwietnia 2015 at 13:19

  Problemów odjąć z pleców, serca i twarzy – ot taka metamorfoza z uśmiechem mi się marzy 😉 bo jak kobieta problemów ma mniej, uśmiecha się częściej, chodzi wyprostowana to i wygląda bardziej zadbana 🙂

 3. 27 kwietnia 2015 at 11:38

  Co chciałabym zmienić w swoim wyglądzie? wszystko to co jest wygraną w waszym konkursie…:)dla mnie jest to propozycja idealna…nowa fryzura-która zmieni mnie totalnie, piękny makijaż- dzięki któremu sama siebie nie poznam a który wydobędzie moje piękno, które pewnie gdzieś tam jest, ale ja na co dzień go nie dostrzegam… Nowy wizerunek dopełniłby moje szczęście-szczęście świeżo upieczonej mamy 3 miesięcznego malucha, która nie wie jak zadbać o swój wygląd, by efekt końcowy był zachwycający dla mnie samej, mojego synka-który z każdym dniem uważniej się wszystkiemu przygląda-a więc i swojej „niewyraźnej” mamie:) no i oczywiście zależy mi na tym, żeby mój mąż znów zobaczył we mnie atrakcyjną kobietę a nie tylko mamę! Możecie spełnić moje wieloletnie marzenie;))

 4. 26 kwietnia 2015 at 09:13

  Witam serdecznie! Mam 51lat i chciałabym chociaż raz, w zyciu uśmiechnąć się do siebie!Czy jest, to możliwe? Mega metamorfoza? Jak najbardziej TAK !TAK !

 5. 24 kwietnia 2015 at 14:41

  Najbardziej chce zmienić swoją kręconą czuprynkę:-D
  Moje włosy są strasznie niesforne, zniszczone lekko kręcone i ciągle takie same.
  Również będę wdzięczna za wskazówki jeśli chodzi o makijaż:-)

 6. 24 kwietnia 2015 at 00:45

  Moją piętą achillesową są włosy! Kilka miesięcy temu znudził mi się mój naturalny mysi kolor włosów i zapragnęłam być blondynką. Taką wiecie, z przytupem! Długie, lśniące włosy falują przy podmuchu wiosennej bryzy, a słońce wydobywa z nich złote refleksy…Ach..To teraz powrót do rzeczywistości:) Zaczęło się od nieszczęsnego ombre – poszłam do salonu i poprosiłam o to modne farbowanie do połowy – tak, żeby nie być blondynką tak od razu (jakiś strach mnie ogarnął:) Pani ochoczo kiwała głową, że wie o co mi chodzi, że rozumie, że tak tak, taki trend teraz, ona wie…Wyszłam z włosami naprawdę pofarbowanymi do połowy – prawie od linijki (ałała!). Gdzie tam jakieś subtelne przenikanie się kolorów i odcieni, gdzie efekt naturalnego „sunkisses”. Ponadto przy pierwszym myciu włosów okazało się, że Pani ombre robiła jakimś mocnym rozjaśniaczem i odtąd na głowie mam dorodnego kołtuna, który daje się poskromić tylko bardzo dobrym odżywkom. Wzięłam więc sprawy we własne ręce i zaczęłam eksperymenty ze sklepowymi farbami. Marzył mi się zimny, popielaty (lecz nie za bardzo!) odcień blondu. Skutkiem czego na włosach miałam już kolor żółty, zielony(!) i fioletowy, a każde kolejne farbowanie kończy się zerknięciem lustro i miną z gatunku „no nie…”. Czas przerwać tę spiralę i oddać się w ręce PRAWDZIWYCH fachowców! Dlatego błagam Was o pomoc! Dość mam żółci i fioletów i palących włosy rozjaśniaczy – zaprowadźcie mnie do krainy mroźnego, połyskującego blondu;)

 7. 24 kwietnia 2015 at 00:13

  Schudnąć bym bardzo chciała-
  Muszę do celu dążyć, być w postanowieniu wytrwała.
  Włosy też wymagają odświeżenia-
  Metamorfoza dodałaby mi blasku, wyszłabym z cienia.
  Brwi też nowego kształtu potrzebują –
  Mam nadzieję, że w IdealDaySpa mój nowy wizerunek wykreują!

 8. 23 kwietnia 2015 at 00:08

  Chciała bym zmienić całą swoją urodę mieć piękne włosy długie oczka umocowanie ładnie wyglądać odmienić się nie stać mnie na takie zabiegi jestem chora na bialaczke jest trochę lepiej pozdrawiam gorąco bardzo bym chciała mieć taki zabieg nigdy jeszcze nie miałam nie stać mnie na takie zabiegi wogule na nic.

 9. 23 kwietnia 2015 at 00:04

  Swój zglendzie chciała bym zmienić fruzorke i kolor najważniejsze cerę i urodę całą siebie

 10. 20 kwietnia 2015 at 23:36

  Cześć,

  ja od gimnazjum noszę tę samą fryzurę. Mama kiedyś skrzywdziła mnie klasycznym grzybkiem, więc uraz do obcinania włosów mam prawie w genach. I do tego wszyscy mówią, że wyglądam ok. Ale ja mam już 27 lat. I niemałą chętkę na pewne zmiany. Tylko ten koszmarny strach… brrr

 11. 20 kwietnia 2015 at 17:24

  Ja nie chciałabym w swoim wyglądzie zmieniać nic radykalnie 🙂 Już dużo razy próbowałam różnych zmian, co parę miesięcy zmiana fryzury, raz miałam nawet wygolone pół główy 🙂 Ale 1,5 roku temu trafiłam na idealny look – grzywka i włosy do ramion i naturalny makijaż. Jednak przydałoby się co jakiś czas odświeżać swój wygląd – może na włosy trochę głębszy brąz, inny kształt brwi… Na takie zmiany dałabym się namówić 🙂

 12. 19 kwietnia 2015 at 17:44

  Ja bardzo bym chciała zmienic moją nudna fryzurę…Przyznam że popełniłam kilka błędów w stylizacji moich włosów…sama robiłam dekoloryzację w ubiegłe lato i do tej pory zmagam się z puszeniem:( W sumie bardzo zależy mi na dobraniu wreszcie odpowiedniego koloru włosów bo obecnie mam taki spłuakny brąz, który wpada w rudości..Włosy są odzwierciedleniem kobiety, patrząc na dana osobe od razu zauważamy jej włosy czy ma zadbane czy nie. Włosy to taka wizytówka samej siebie, nasza broń kobieca, nimi uwodzimy, kusimy …:) Bardzo bym chciała abyście dali mi Państwo poczuć się na nowo bardziej kobieco i pewnej siebie. Taka mała zmiana może pomóc bardzo dużo, może wreszcie zacznę na siebie patrzeć pozytywniej. A przede wszystkim wreszcie by ktos ogarnął moją czuprynę…Obecnie jestem typową „kurą domową” i nie mam czasu,
  chęci i brakuje mi funduszy,aby cokolwiek zmienić w swoim wyglądzie.Tak bardzo chciałbym zobaczyć swój uśmiech, patrząc we własne odbicie w lustrze ..Zmiana wizerunku ma bardzo pozytywny wpływ na
  nasze samopoczucie.Metamorfozy wpływają optymistycznie,dodają pewności
  siebie oraz radości.Trudno się im oprzeć.Udział w metamorfozie to jakby
  kolejne zdobywanie szczytów.Potrzebuję celu, który mnie zmotywuje.Nie
  potrzebuję ciała modelki,chcę też udowodnić sobie i innym, że
  warto się przełamać. Chcę podnieść swoją atrakcyjność choćby – a
  może zwłaszcza – dla własnego lepszego samopoczucia.Chciałabym wygrać
  metamorfozę ponieważ lubię wyznania, a ten konkurs umożliwia mi
  wzięciu udziału w nim i stać się jeszcze piękniejszą oraz mam szanse
  wysłuchać od profesjonalnych osób porad.

 13. 19 kwietnia 2015 at 17:04

  jestem 50-latka która chciała poczuć się choć troszkę kobieco zmieniając kolor , włosów na czego zawsze się obawiałam .a włosy mam bardzo gęste i grube

 14. 19 kwietnia 2015 at 16:01

  Chcialabym w sobie zmienic cos, tylko nie wiem od czego zaczac i jak wydobyc z siebie piekno:) Czuje sie jak szara myszka.. potrzebowalabym zmian ktore sprawilyby ze moj wyglad bylby zywszy, ciekawszy i zebym poczula sie atrakcyjną kobietą pewną siebie bez kompleksów.. taki nowy etap w moim zyciu. Chcialabym dowiedziec sie od profesjonalistow jak zmienic sie na lepsze.. nie mam pojecia jaka fryzura, kolor wlosow pasowalyby do mnie i mojej osobowosci, poniewaz jestem osoba nieśmiala nie wiem jak to nadrobic wygladem.Marzy mi sie rowniez przeszkolenie jak wykonac makijaz pasujacy do mnie.. patrzac na kolezanki czuje sie „gorsza”, nie wiem co w moim wygladzie jest nie tak.Pozdrawiam, Fiona.

 15. 19 kwietnia 2015 at 14:51

  Przyszła wiosna i czas na zmiany, które będą konkretne. Chciałabym zmienić fryzurę, ściąć włosy i rozjaśnić. Zdobyć nowe świeże pomysły na stylizacje włosów i paznokci, oraz spróbować nowego makijażu. Jest sporo rzeczy, które chciałabym w sobie zmienić a pomóc może w tym nowa fryzura i makijaż 🙂

 16. 19 kwietnia 2015 at 09:07

  Rok temu,pamiętam jakby to było dziś ważyłam 10 kg więcej-był to moment,w którym stwierdziłam,że tak być nie może. W dniu dzisiejszym jestem szczęśliwa,że tyle schudłam,owszem zajęło to trochę czasu ale najważniejszy jest EFEKT! Więc odpowiedź na pytanie co bym chciała zmienić w swoim wyglądzie jest oczywista: WSZYSTKO! Chcę zapomnieć o tamtych czasach, o tamtych kilogramach i tamtych przyzwyczajeniach. Sądzę,że zmiana fryzury,brwi czy makijażu będzię dopełnioną nagrodą za trud jaki włożyłam w to jak sobie poradziłam z moim kompleksem! 🙂

 17. 19 kwietnia 2015 at 01:22

  Nie jestem pewna, czy nie jest to naruszenie zasad i czy moja odpowiedź będzie brana pod uwagę,ale postanowiłam zaryzykować.
  Nie chciałabym metamorfozy dla siebie, nie jestem nawet pełnoletnia, ale znam osobę dla której byłoby to jak wygrana na loterii – moją mamę.
  Wiem, że przez to że urodziła trójkę dzieci jest zbyt zarobiona żeby coś ze sobą zrobić. Woli kupić ubrania nam, to znami iść do fryzjera.
  Do tego przy jej obecnym facecie, wstyd nazywać go swoim ojczymem, nawet piękna księżniczka poczułaby się jak kopciuch.
  Mam wrażenie, że mama zamyka się w sobie, traci chęci do życia, sama wspomina że już zapomniała jak to jest być kobietą, ciągle tylko gotowanie i sprzątanie.
  Tak moim zdaniem nie może być, bo przecież wcale na to nie zasłużyła. Po prostu woli zająć się innymi, a nie sobą.
  Chciałabym zrobić jej niespodziankę.
  Mama narzeka na swoją figurę, więc pewnie chciałaby ją zmienić,ale także fryzura – ciągle ta sama i monotonna, osobiście dostalabym szału.
  Zawsze miała bardzo zadbane dłonie i było to dla niej bardzo ważne, ale zapomniała o tym, przestała malować paznokcie, używać odżywek… „bo po co, dla kogo?”
  Mam nadzieję, że mimo wszystko mój komentarz zostanie wzięty pod uwagę, będę mogła zrobić mamie prezent, a ona poczuje się niesamowicie 🙂
  Pozdrawiam, Talka

 18. 18 kwietnia 2015 at 19:44

  Chcę zmienić moje paznokcie bo mają fatalny kształt i są trochę zaniedbane. Nie odżywiam ich i nie maluję bo nie mam głowy do tego…przy dziecku brak czasu a paznokcie żyją swoim życiem! i czekają na cud! 😛

 19. 18 kwietnia 2015 at 19:04

  Moje powody ważą jakieś 25 kilo!
  Jakieś 8 kilogramów ważą codzienne stresy w pracy, czy aktywność fizyczna wyzwoli mnie od tego ciężaru? Na pewno podzielę się tą informacją;)
  Kolejne 7 kilogramów to ciągłe i nieustające pytania mojej rodziny „kiedy w końcu przyprowadzisz jakiegoś narzeczonego”, „co z gromadką dzieci”. Czy metamorfoza wzmocni także mój charakter i pozwoli mi w takich sytuacjach zachować spokój? Liczę na to, że tak!
  Jest jeszcze 4 kilogramy wspomnień, tych nie fajnych, którym trzeba stawić czoła. To już najwyższy czas, aby określenia typu „przy kości”, „pulchna” zostawić na dobre za sobą.
  Należy do tego doliczyć 2,5 kilograma niekonsekwencji, „zacznę od jutra” i nie mam już siły i tak nic z tego nie będzie.
  A ostatnie 3,5 kilograma tyle ważą moje wyobrażenia o tym jaka chciałabym być. Dzięki tej metamorfozie mogę osiągnąć ten cel i nie nosić dłużej tego ciężaru.

  A gdy już będę lżejsza o te wszystkie ciężary, to życie samo zacznie się do mnie uśmiechać. Nastawienie, odpowiednio wzmocnione, będzie już w stanie wykonać salto i stanąć naprzeciw napotykanym przeciwnościom losu.

 20. 18 kwietnia 2015 at 12:54

  Witam 🙂
  Bardzo bym coś chciała zmienić swoim wyglądzie, od paru lat ta sama fryzura, czyli związane włosy,paznokcie maluję bardzo rzadko, a jeśli już się tak dzieje to na bardzo delikatny i niewidoczny kolor. Mam 22 lata, podobno młodość to najpiękniejszy okres w życiu…. chyba nie dla mnie 🙁 Jestem szarą myszką która nie jest pewna siebie…Nawet na portalu społecznościowym nie mam swojego zdjęcia bo uważam że nie jestem doskonała 🙁 Nadeszła wiosna,pragnę zmienić coś w sobie i wyjść z tej ,,skorupki„, jednak sama się boję. Myślę że ta metamorfoza mogłaby mi pomóc w odkryciu siebie na nowo. Chciałabym już nie być tą obserwatorką mijanych pewnych siebie kobiet na ulicy, a stać się jedną z nich 🙂

 21. 18 kwietnia 2015 at 11:10

  Wiosna to czas zmian 🙂 ja tez chce zmienic kolor, dlugosc…obecny kolor jest ze mna dlugo i to najlepszy momemt na to 🙂 najlepsze ze tego wszystkiego moga dokonac eksperci 🙂 To bedzie wspaniala przygoda!

 22. 14 kwietnia 2015 at 20:38

  W swoim wyglądzie zmieniła bym tylko wygląd paznokci…przydałaby się dobry manicure ponieważ mam straszny problem z obgryzaniem paznokci potrzebna pomoc!!!

 23. 14 kwietnia 2015 at 00:33

  JA CHCIAŁA BYM PO PROSTU POCZUĆ SIĘ NA NOWO ATRAKCYJNIEJSZA. POPRZEZ CIĄŻE NABRAŁAM KILOGRAMÓ KTORE STARAM SIE ZRUCIC ALE CIEZKO MI TO IDZIE. JESTEM PRZEMECZONA . NA GLOWIE MAM DZIECKO MEZA I BUDOWE DOMU NASZEGO DOMU. WIEC SAMA ZMIANA FRYZURY CIESZYLA BY MNIE BARDZO, CHOCIAZ MOJE DLONIE PAZNOKCIE SA TAK STYRANE PRACA ZE BRAK SLOW.

 24. 13 kwietnia 2015 at 21:44

  Bardzo chciałabym napisać o sobie coś tak interesującego, aby zwrócić Państwa uwagę. Tylko że, facet od 25 lat ten sam. No może nie do końca- dostał brzucha i przestał się odzywać. Nie tak od razu, ale stopniowo głos mu zanika. Myślałam, że może już zahibernował się na starość albo w przedziwny sposób zamienił się w mumię, ale nie bo w marcu widziałam jak jadł.
  Chciałabym wygrać Metamorfozę IdealDaySpa, bo w życiu moim jest tyle rzeczy ciągle takich samych, szarych i nudnych. Każdy dzień jest jednakowy, bez wyrazu… Nic się nie zmienia. Jest spokojnie i tak cicho że czasami słychać jak mi tyłek rośnie. W pracy nic się nie zmienia. No może z wyjątkiem właścicieli i stanowiska – bo dostałam awans. Cieszy mnie to ogromnie, dlatego że wcześniej musiałam liczyć nadgodziny – za siedzenie po nocach jedna stawka, w weekendy druga a w święta jeszcze inna. A teraz jest prosto bo nadgodzin nie mam. Nudy, nic się nie zmienia. Nawet pensja od 8 lat jest identyczna.
  A jedyna rzecz dzięki której moje życie nie jest zupełnie beznadziejne – czekolada – zostawia ślad w wielkości mojego brzucha.

  Ale jak wygram to może wreszcie coś się zmieni. Może będę mogła uśmiechać się do tej osoby widzianej w lustrze.
  Czy to są wystarczające powody do chęci przeżycia odmiany, zmiany czegokolwiek w moim wyglądzie i chyba niecodziennej przygody?

  ossa

 25. 13 kwietnia 2015 at 19:00

  Zgłosiłam się do konkursu, ponieważ chciałabym rozjaśnić włosy oraz odświeżyć swòj „look” na wiosnę pod okiem profesjonalistów. Uważam, że wygląd jest wizytówką człowieka, jednym z narzędzi które umiejętnie wykorzystane, może być dodatkową przyczyną odniesienia sukcesu.

 26. 11 kwietnia 2015 at 20:49

  prawda o kobiecie to zmienność, codzienne zabieganie, rozmaite role i zadania do spełnienia czasem jednocześnie to wyzwanie, które podejmuje każdego dnia każda kobieta a wizerunek to wizytówka każdej z nas, chciałabym w swoim wyglądzie podkreślić swoją kobiecość i wydobyć naturalne piękno.

 27. 11 kwietnia 2015 at 18:31

  Co chciałabym zmienić? Mam długie włosy bo mąż je uwielbia -przydałaby się zmiana -o bardzo silnym pigmencie -sarnim- po rozjaśnieniu u fryzjera mam siano ale podobno tak musi być-trudno.Mam 48 lat także cera potrzebuje fachowej porady a makijaż?szybki i fajny bo nie lubię długo stać przed lustrem a tak wogóle to chciałabym coś zmienić poddam się całkowitej zmianie może być ciekawe:)

 28. 8 kwietnia 2015 at 23:02

  w swoim wizerunku chciałabym zmienić kształt nosa .zawsze ciekawiło mnie jak wyglądałabym z mniejszym noskiem bez garbiku

 29. 8 kwietnia 2015 at 22:31

  Jestem młodą mamą i potrzebuję waszej pomocy. Po urodzeniu mojego wspaniałego synka troszkę sie zaniedbałam. W swoim wygladzie bardzo bym chciała zmienić wygląd mojej fryzury, brwi, paznokci… Nie potrafie dobrać odpowiedniej fryzury dla siebie ani koloru włosów, moje brwi także wołają na ratunek. Paznokcie nie widziały lakieru ani żadnych odżywek juz od ponad roku i są w złym stanie. Cały swój czas i energię poświęciłam macierzyństwu w tym wszystkim zapominając o sobie. Chciałabym znowu poczuć się piękną a jestem pewna, że dzięki wam by tak właśnie było…

 30. 8 kwietnia 2015 at 22:28

  Jestem młodą mamą i potrzebuję waszej pomocy. Po urodzeniu mojego wspaniałego synka troszkę sie zaniedbałam. W swoim wygladzie bardzo bym chciała zmienić wygląd mojej fryzury, brwi, paznokci… Nie potrafie dobrać odpowiedniej fryzury dla siebie ani koloru włosów, moje brwi także wołają na ratunek. Paznokcie nie widziały lakieru ani żadnych odżywek juz od ponad roku i są w złym stanie. Cały swój czas i inergię poświęciłam macierzyństwu w tym.wszystkim zapominając o sobie. Chciałabym znowu poczuć się piękną a jestem pewna, że dzięki wam by tak właśnie było…

 31. 8 kwietnia 2015 at 21:06

  Przez ostatnie pare lat mialam jeden i ten sam kolor wlosow az wkoncu zdecydowalam sie to zmienic i co miesiac laduje na moich wlosach inny kolor i zaden mi nie moze przypasc do gustu dlatego marze o idealnych wloskach 🙂 przede wszystkim zdrowych 🙂 czy tak sie da ??? 😀

 32. 8 kwietnia 2015 at 20:47

  Chciałabym zmienić w końcu swoją fryzurę. Swoje włosy do ramion jestem zdecydowana obciąć tylko nie wiem jak :/ Potrzebuje fachowej porady.

 33. 7 kwietnia 2015 at 23:38

  Na pewno chciałabym zrobić coś, żeby mój wygląd wreszcie nabrał pazura, zamiast wciąż wyglądać jak mała, grzeczna dziewczyneczka

  • 8 kwietnia 2015 at 21:01

   Hm… Chyba wszystko by się przydało np.schudnąć troche
   pozbyć tak zwanych dziurek w
   twarzy , zrobić w końcu brwi i fryzurka.

 34. 7 kwietnia 2015 at 23:24

  Chciala bym zmienic troche swuj wizerunek,a niestety sama niepotrafie.Chcialabym zobaczy siebie w innej fryzurze i makijazu.a profesionalista potrafi zdzialac cuda.

 35. 7 kwietnia 2015 at 21:46

  W swoim wyglądzie chciałabym zmienić wygląd włosów. Nigdy nie wiem jaka fryzura jest odpowiednia dla mojego wieku i owalu twarzy. Błądze po omacku, ciągle poszukując. Chciałabym, żeby ktoś, najlepiej profesjonalista mi pomógł w tej dziedzinie.

 36. 7 kwietnia 2015 at 20:30

  Co chciałabym zmienić w swoim wyglądzie???

  Pytanie można powiedzieć banalne i trywialne, bo przecież każda kobieta znalazłaby u siebie coś, coś maluśkiego, szczególik jakiś, co by z chęcią zmieniła… A to tam podciągnąć, tutaj skrócić, tu pomalować… Wszystko uzależnione jest od pory dnia, roku, nastroju… MMYYY tak się teraz zaczęłam zastanawiać, czy powinnam brać udział w tym konkursie… Niedawno byłam u fryzjera hehe ;D Teraz tak na poważnie…

  W wyglądzie chciałabym dzięki tej metamorfozie dostrzec swoje piękno. Na chwilę zamienić się w księżniczkę o którą wszyscy dbają i starają się by wyglądała jak perła pośród innych dam. Chciałabym by wydobyto błękit moich oczu, by brwi jak jaskółki wzbiły się ponad ich horyzont, a włosy targane były powiewem ich skrzydeł, by czerwień mych ust rozgrzała nawet najbardziej zatwardziałe serca, a rumieńce na policzkach zdradzały moją naturalność i niewinność. By uścisk moich dłoni napawał optymizmem, a drobne paluszki wyglądały pięknie jak kwiaty na łące w wiosenny poranek… a gdy już każdy wpatrzony będzie we mnie niech nigdy nie zapomni, że najpiękniejsze jest to co ma się w sercu… Bo na tą metamorfozę pracują ludzie pełni pasji, dobroci, życzliwości, widzący ludzi piękniejszymi niż są w rzeczywistości i potrafiący wydobyć to piękno…

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Uroda

Więcej w kategorii Uroda

RECENZJA Tusz Do Rzęs Bourjois Volume Reveal Black

BAFavenue15 kwietnia 2019

Relaksujący Balsam do ciała Naturativ – czy warto go mieć?

BAFavenue3 kwietnia 2019

Beauty Queen by Shinybox – marzec 2019

BAFavenue29 marca 2019