i cała reszta

Wakacyjna miłość na poważnie?

Wakacyjna miłość na poważnie?

Lato, słońce i urlop sprzyjają rozluźnieniu i przypływom emocji. Właśnie dlatego w tym czasie jesteśmy bardziej podatni na miłosne uniesienia, przelotne romanse, a nawet zakochania. Tylko, czy takie wakacyjne uczucie przetrwa próbę czasu?

Podczas pobytu w kurorcie o wiele łatwiej jest się zauroczyć drugą osobą niż w codziennym życiu, wypełnionym zawodowymi i domowymi obowiązkami. Wówczas stajemy się bardziej pewne siebie, chętnie przyjmujemy komplementy i umawiamy się na randki w hotelowej restauracji. Nie ma nic złego w takich spotkaniach i przeżyciu letniej, miłosnej przygody. Chciałabyś, aby ten zalążek związku rozwinął się po urlopie? Upewnij się, że to uczucie ma szansę.

Po pierwsze, niewykluczone, że twój kochanek wcale nie zamierza kontynuować znajomości po zakończeniu wakacji. To może być dla ciebie przykre, jednak niektórym wystarcza po prostu krótki, gorący romans. Musisz zaakceptować taką sytuację, póki nie zaangażowałaś się emocjonalnie. Wówczas, nawet po latach będziesz miło wspominać te niezwykłe dni, które ci się przytrafiły. Po drugie, upewnij się, że mężczyzna jest z tobą szczery. Takie wakacyjne miłości często opierają się na kłamstwach powtarzanych po to, by uwieść kobietę lub jej zaimponować. Po trzecie zaś, poznaj swoje własne oczekiwania i potrzeby. Czy jesteś pewna, że to, co teraz nazywasz zakochaniem, rzeczywiście nim jest? Może to tylko romantyczne, ale tak naprawdę bardzo słabe uczucie, które pryśnie jak bańka mydlana, kiedy tylko wrócisz do domu. Nie składaj żadnych deklaracji.

Wakacyjny romans wcale nie musi skończyć się latem. Równie dobrze może przerodzić się w trwałą i piękną miłość. Tylko zanim się zaangażujesz, bądź pewna, że oboje tego chcecie!

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

i cała reszta

Więcej w kategorii i cała reszta

Konkurs AA Intymna

BAFavenue29 stycznia 2018

„Modelka” Zuzanna Bijoch – recenzja książki

BAFavenue11 grudnia 2017

KONKURS Halloween z Golden Rose! WYNIKI

BAFavenue24 listopada 2017