Uroda

Uwielbiany przez gwiazdy zabieg odmładzający

Uwielbiany przez gwiazdy zabieg odmładzający

Intraceuticals to infuzyjny zabieg charakteryzujący się szybkością i skutecznością działania. Choć jeszcze kilka lat temu był sekretem gwiazd, dzisiaj sięgają po tą metodę odmładzania skóry kobiety na całym świecie.

Za spopularyzowanie metody Intraceuticals wśród gwiazd Hollywood, odpowiada światowa ekspertka w dziedzinie kosmetyki tlenowej – Michelle Peck, która opracowała technikę ekspresowego odmładzania skóry, wykorzystując w tym celu technologię hiperbarycznego tlenu. Do grona jej wielbicielek należą m.in. Madonna, Naomi Campbell, Eva Longoria, Fergie, John Galliano, Justin Timberlike.

michelle-peck

Fot. michellepeckskin.com; Michelle Peck

Zabieg polega zatem na wtłaczaniu za pomocą będącego pod ciśnieniem tlenu, składników aktywnych. Często wykorzystuje się do tego czysty kwas hialuronowy, albo odpowiednie mieszanki, które dodatkowo zawierają witaminy, minerały i związki.

Działanie Intraceuticals odczuwalne jest już po pierwszym zabiegu (ten średnio trwa około godziny), który jest zupełnie nieinwazyjny i całkowicie bezbolesny. Skóra staje się napięta, jędrna, odświeżona i zdrowa. Podczas kolejnych sesji pojawiają się również znaczne efekty związane z redukcją zmarszczek, wygładzeniem okolicy oczy i ust oraz poprawą kolorytu. Oprócz tego metoda ta znacznie łagodzi objawy chorób skórnych, takich jak łuszczyca czy egzema oraz pomaga pozbyć się stanów zapalnych, podrażnień i uczuleń.

Zabieg aktualnie dostępny jest w wielu gabinetach kosmetycznych w Polsce.

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Uroda

Więcej w kategorii Uroda

Beauty&Shape czyli extrabox ShinyBox

BAFavenue14 października 2018

Coś Pięknego by ShinyBox

BAFavenue13 października 2018

VIANEK: Intensywnie kojące masło do ciała z ekstraktem z liści borówki brusznicy

BAFavenue25 września 2018