Uroda

Usta à la Kylie Jenner

Usta à la Kylie Jenner

Matowe i wyraziste usta stały się niezwykle popularne, co z pewnością w dużej mierze zawdzięczamy Kylie Jenner i jej słynnej linii pomadek. Dzięki czujności polskich firm kosmetycznych nie musimy jednak po nie sięgać, gdyż mamy swoje!

Matowe pomadki podawane są w różnej formie i szerokich paletach kolorystycznych. Dzięki temu, że wprowadziło je do swojej oferty wiele marek, możemy przebierać również w jakości i cenie. A, że trend z pewnością szybko nie przeminie można kupować i testować – nie zmarnuje się! 😉 Chciałybyśmy jednak zwrócić Waszą uwagę na jeden, fantastyczny i stosunkowo tani produkt – Wibo Million Dollar Lips.


wibo-million-dollar-lips-kompozycja

Z tak trwałą pomadką już dawno nie miałyśmy do czynienia! Niezwykle intensywny kolor, mat i do tego utrzymuje się na ustach co najmniej kilka godzin! I to przy normalnym funkcjonowaniu czyli np. jedzeniu czy piciu. Praktyczne opakowanie pomadki, ułatwia wykonanie dokładnego makijażu. A jego gabaryty pozwalają na jego obecność w każdej kosmetyczce czy torebce. Dodatkowo Million Dollar Lips kusi ceną, w sklepie internetowym marki kupimy go za 11,29 zł. I na prawdę wierzyć się nie chce, że można uzyskać tak świetny i trwały efekt, w tak niskiej cenie. Wibo, Kochamy Was! <3

Pokaż komentarz (1)

Komentarzy

  1. 5 sierpnia 2016 at 13:47

    Super produkt w mega atrakcyjnej cenie! 🙂

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Uroda

Więcej w kategorii Uroda

tołpa estetic - 4 intensywne zabiegi wzmacniające naczynka

tołpa: estetic naczynka – intensywne zabiegi kosmetyczne w domu

BAFavenue14 stycznia 2018

Kat Von D Everlasting Liquid Lipstick Santa Sangre – czerwona pomadka idealna

BAFavenue9 stycznia 2018

Nowość! Dermo System Delia Cosmetics – mój program oczyszczania

BAFavenue7 stycznia 2018