i cała reszta

Urlop bez wyjazdu też może być fajny!

Urlop bez wyjazdu też może być fajny!

Nie zawsze przerwa w pracy wiąże się z wyjazdem. Czasami jest zbyt krótka, a innym razem finanse nie pozwalają na odpoczynek z dala od domu. Na szczęście urlop spędzony we własnych czterech ścianach wcale nie oznacza nudy.

Zrób to, o czym zawsze marzyłaś, a nigdy nie miałaś czasu. Wybierz się na lekcję salsy, przygotuj wykwintną kolację, którą spożyjesz przy blasku świec na balkonie, weź przyjemną i długą kąpiel w tle puszczając swoją ulubioną muzykę. Pamiętaj, by przez tych kilka wolnych dni pozwolić sobie na maksymalne rozpieszczanie.

Urlop to bardzo dobry czas, by nadrobić zaległości kulturalne. Pewnie Twoja lista książek do przeczytania ciągle rośnie, a kinowe premiery czekają w kolejce do obejrzenia. Teraz masz wiele godzin, które możesz wypełnić ciekawymi lekturami i filmami.

dziewczyna-trawa-aparat

Być może na co dzień jesteś tak pochłonięta swoją pracą, że zapomniałaś o tym, że masz pasje. To doskonały moment, by do niej powrócić i na nowo ją rozwinąć. Lubiłaś fotografować? Wybierz się z koleżanką w plener i poćwicz robienie portretów. Jeździłaś konno? Sprawdź, gdzie jest najbliższa stadnina. Specjalizowałaś się w słodkich wypiekach? Załóż bloga kulinarnego.

Urlop w domu daje wiele możliwości – wystarczy tylko je zauważyć i wykorzystać.

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

i cała reszta

Więcej w kategorii i cała reszta

Konkurs AA Intymna WYNIKI

BAFavenue28 lutego 2018

MOODO SS 2018 czyli co będzie modne

BAFavenue22 lutego 2018

„Modelka” Zuzanna Bijoch – recenzja książki

BAFavenue11 grudnia 2017