i cała reszta

Torebka na lata

Torebka na lata

Choć torebka damska spełnia dzisiaj wiele funkcji i co jakiś czas, a najlepiej wraz z nowym sezonem pragniemy ją zmienić, to może warto byłoby zainwestować w jedną, porządną i na lata?

Pewne oczekiwania wobec torebki się nie zmieniają. Mogą być takie, których używamy na co dzień do pracy czy szkoły, nieco mniejsze na zakupy, spacery i inne spotkania, oraz te bardziej eleganckie, idealne na imprezy. I mimo tego, że co sezon wchodzą nowe modele, nowe kolory, nowe faktury, wzory i printy, to jednak droższa, porządnie wykonana torebka kusi. I słusznie! Przecież nikt nie powiedział, że masz z niej korzystać, jak do tej pory, tylko przez jeden sezon. Takie torebki kupuje się na lata. I nie bój się, że się zniszczy, albo co gorsze – znudzi. W obu przypadkach są na to sposoby.

Fot. Stella McCartney

Fot. Stella McCartney

Przede wszystkim nie kupuj takiej torebki pod wpływem impulsu, a dokładnie przemyśl tą inwestycję. Rozważ jaki fason, kolor i pojemność będą dla Ciebie najlepsze i najbardziej uniwersalne. Dobierz parametry w taki sposób, aby torebka ta, stała się Twoją ulubioną – do każdej sytuacji i stylizacji. Drogie torebki mają to do siebie, że nie niszczą się tak jak te z sieciówek. Są dobrze wykonane, z wysokiej jakości materiałów i detali, dlatego ścierać będziesz ją długo. A jeśli zapragniesz nieco ją odświeżyć, to istnieją punkty zajmujące się taką renowacją. Wystarczy, że w wyszukiwarkę wpiszesz hasło typu „renowacja torebek” + miejscowość, a wujek Google wskaże Ci konkretne adresy. 🙂

Fot. Gucci

Fot. Gucci

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

i cała reszta

Więcej w kategorii i cała reszta

Jesienna kampania MOODO – musicie to zobaczyć! :)

BAFavenue11 sierpnia 2018

„Rytuał Gejszy” Victoria Tsai – recenzja książki

BAFavenue14 lipca 2018

INSTAGRAM: Wygraj mega zestaw kosmetyków i książek!

BAFavenue10 czerwca 2018