O modzie

Torebka na lata

Torebka na lata

Choć torebka damska spełnia dzisiaj wiele funkcji i co jakiś czas, a najlepiej wraz z nowym sezonem pragniemy ją zmienić, to może warto byłoby zainwestować w jedną, porządną i na lata?

Pewne oczekiwania wobec torebki się nie zmieniają. Mogą być takie, których używamy na co dzień do pracy czy szkoły, nieco mniejsze na zakupy, spacery i inne spotkania, oraz te bardziej eleganckie, idealne na imprezy. I mimo tego, że co sezon wchodzą nowe modele, nowe kolory, nowe faktury, wzory i printy, to jednak droższa, porządnie wykonana torebka kusi. I słusznie! Przecież nikt nie powiedział, że masz z niej korzystać, jak do tej pory, tylko przez jeden sezon. Takie torebki kupuje się na lata. I nie bój się, że się zniszczy, albo co gorsze – znudzi. W obu przypadkach są na to sposoby.

Fot. Stella McCartney

Fot. Stella McCartney

Przede wszystkim nie kupuj takiej torebki pod wpływem impulsu, a dokładnie przemyśl tą inwestycję. Rozważ jaki fason, kolor i pojemność będą dla Ciebie najlepsze i najbardziej uniwersalne. Dobierz parametry w taki sposób, aby torebka ta, stała się Twoją ulubioną – do każdej sytuacji i stylizacji. Drogie torebki mają to do siebie, że nie niszczą się tak jak te z sieciówek. Są dobrze wykonane, z wysokiej jakości materiałów i detali, dlatego ścierać będziesz ją długo. A jeśli zapragniesz nieco ją odświeżyć, to istnieją punkty zajmujące się taką renowacją. Wystarczy, że w wyszukiwarkę wpiszesz hasło typu „renowacja torebek” + miejscowość, a wujek Google wskaże Ci konkretne adresy. :)

Fot. Gucci

Fot. Gucci

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

O modzie

Więcej w kategorii O modzie

baner_1500x900_konkurs_2b-1

KONKURS: Wygraj 200 zł na zakupy w Moodo! WYNIKI

BAFavenue7 czerwca 2017
fancy-skarpetki-wiosna-2017-glowne

Trendy na wiosnę i lato 2017

BAFavenue9 kwietnia 2017
wishlist-notes

Wiosna 2017: WW czyli Wiosenna Wishlista!

BAFavenue19 marca 2017