i cała reszta

The Wyld Show

The Wyld Show

Projektant oraz właściciel domu mody – Thierry Mugler odniósł kolejny sukces. Tym razem podjął się pracy przy ogromnym i kosztownym przedsięwzięciu, które z pewnością zapisze się w kartach historii showbiznesu i mody. 

The Wyld  to najdroższy spektakl grany w Europie (droższe były organizowane w Las Vegas), pochłonął 10 milionów euro! A Mugler był jego dyrektorem kreatywnym oraz kostiumografem. Wszystkie stroje, jakie pojawiają się w przedstawieniu są jego projektami.

Spektakl grany jest w Berlinie, ponieważ Thierry, uważa to miasto za centrum wolnej kreatywności. W związku z tym, na scenie nie zabrakło typowo niemieckich akcentów takich jak KaDeWe czy wieża telewizyjna.

Oprócz przepięknych kostiumów podczas spektaklu możemy podziwiać ponad 100 artystów, śpiew,  taniec, akrobacje oraz różnego rodzaju sztuczki techniczne (np.ruchomą scenę, lewitujące spodki).

Spektakl określany jest mianem niezwykle nowoczesnego, ale i dziwacznego oraz futurystycznego widowiska. Mówi się nawet, że Las Vegas tym show przeniosło się do Berlina! Faktem jest, że od momentu premiery, spektakl zgarnia głównie bardzo pozytywne oceny.

Widowisko będzie powtarzane przez najbliższy rok. Ceny zaczynają się od ok. 170 zł. Friedrichstadt-Palast Berlin zaprasza! 🙂

the-wyld-show

Pokaż komentarz (1)

Komentarzy

  1. 7 stycznia 2015 at 18:22

    Oryginalne show i piękne kostiumy. 😉

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

i cała reszta

Więcej w kategorii i cała reszta

Wygraj wodę perfumowaną GRASSE Allvernum!

BAFavenue21 listopada 2017

Black Friday 2017 – lista rabatów do fajnych sklepów

BAFavenue20 listopada 2017
baner konkursowy Nails Company

Zgarnij zestaw z lakierami hybrydowymi Nails Company!

BAFavenue2 listopada 2017