i cała reszta

The Row czyli sisterpower :)

The Row czyli sisterpower :)

Nikt nie zaprzeczy, że Mary-Kate oraz Ashley Olsen kojarzą się głównie ze swoją karierą filmową. Te dwie rezolutne dziewczynki kilkanaście lat temu podbijały serca najmłodszych i były ulubienicami mediów. Obecnie natomiast, bliźniaczki Olsen związane są ze światem mody, krok po kroku budując własne imperium.

Marka The Row stworzona została w 2006 roku, kiedy Olsenki miały zaledwie 20 lat. Już wtedy okazało się, że mają niezwykłą żyłkę do interesów. Nazwa marki pochodzi od słynnej londyńskiej ulicy Savile Row, gdzie od pokoleń znajdują się męskie zakłady krawieckie pozostające wierne tradycjom. Wybór tej nazwy nie dziwi, kiedy spojrzymy na projekty sygnowane przez Olsenki. Cechuje je przede wszystkim ponadczasowa elegancja, luksusowość oraz surowość bliska krojom męskim. To ubrania skierowane dla dojrzałych kobiet, dla których atrybuty takie jak dostojność i klasyka mają największe znaczenie.

the-row-ss-2015-1

The Row SS 2015

Siostry Olsen wielokrotnie w swoich wypowiedziach podkreślały, że projekty The Row są wykonane z najwyższej klasy materiałów. Nie ma tu miejsca na produkty niepewnej jakości. Po drugie zaś, ubrania bliźniaczek mają być idealnie dopasowane, gotowe do noszenia od razu po pokazaniu ich na wybiegu. Olsenki chcą, by moda The Row była uzupełnieniem kolekcji wielkich projektantów. To topy, okrycia wierzchnie, torebki, czy w końcu okulary, które można założyć do ubrań, pod którymi podpisują się największe domy mody.

the-row-ss-2015-2

The Row SS 2015

Przekonują was projekty The Row?

 

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

i cała reszta

Więcej w kategorii i cała reszta

Konkurs AA Intymna

BAFavenue29 stycznia 2018

„Modelka” Zuzanna Bijoch – recenzja książki

BAFavenue11 grudnia 2017

KONKURS Halloween z Golden Rose! WYNIKI

BAFavenue24 listopada 2017