i cała reszta

The Coveteur w domach gwiazd

The Coveteur w domach gwiazd

Inspirujący i intrygujący – taki właśnie jest blog The Coveteur, który ewoluował od małego projektu do poczytnej i popularnej strony w sieci. Zamiarem twórców było stworzenie miejsca , w którym będzie można dzielić się inspiracjami ze świata mody i sztuki, gdzie będzie można zajrzeć do szafy i salonu gwiazd, by podejrzeć ich styl i przyzwyczajenia.

Na blogu znajdziecie informacje praktyczne związane z modą, makijażem, nowinkami z rynku kosmetycznego i ze świata gwiazd. Poza artykułami można tu znaleźć także relacje wideo z głośnych pokazów mody, ze świata filmu i sztuki. The Coveteur zabierze Was również na wycieczkę do domów znanych osób. Obszerne wywiady z popularnymi postaciami są okraszone wieloma zdjęciami i nagraniami z ich posesji. Zaglądanie znanym osobom do szafy i pod łóżko to jedna z ulubionych rozrywek widzów i czytelników. Stąd tak ogromna popularność programów tego typu. Nawet na naszym krajowym podwórku doczekaliśmy się podobnych realizacji na stacji DOMO+, a produkcje zagraniczne w stylu Celebrity House Hunting są u nas powszechnie znane.

THECOVETEUR-OLIVIER-ROUSTEING

Olivier Rousteing (BALMAIN)

THECOVETEUR-ROSIE-HUNTINGTON

Rosie Huntington Whiteley

THECOVETEUR-SARAH-JESSICA-PARKER

Sarah Jessica Parker

THECOVETEUR-SOPHIA-AMORUSO

Sophia Amoruso

The Coveteur podąża za światowymi trendami w wielu dziedzinach. To prawdziwe kompendium informacji o modzie i urodzie a zarazem miejsce, w którym dla relaksu można podejrzeć świeże wiadomości o znanych i lubianych postaciach.

 

 

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

i cała reszta

Więcej w kategorii i cała reszta

ksiazki-dla-urody

Książki dla urody – którą kupić?

BAFavenue7 sierpnia 2017
prezenty-do-50pln-flatlay

Kilka pomysłów na udany prezent babski do 50 zł

BAFavenue31 lipca 2017
konkurs-wakacyjny-instagram-baf

Wakacyjny #konkurs na Instagramie

BAFavenue24 lipca 2017