i cała reszta

The Black Edit Clarks

The Black Edit Clarks

Ręcznie rzeźbione w twardym drewnie grabu kopyto szewskie, nadające obuwiu idealną sylwetkę. Delikatne lakierowane skóry i aksamitne w dotyku zamsze, ewokujące uczucie luksusowej elegancji. Najwyższej klasy kunszt rzemieślniczy, zapewniający bezprecedensową jakość. Marka CLARKS prezentuje jedyną w swoim rodzaju kolekcję stylowego obuwia damskiego THE BLACK EDIT, której harmonijne piękno odkrywamy dzięki potędze magnetycznej, nasyconej czerni.

Zgodnie z filozofią marki, każdy detal został dopracowany do absolutnej – niemalże matematycznej – perfekcji. Wzory o minimalistycznych sylwetkach, zaprojektowane i wykonane z tak wielką starannością, odzwierciedlają zarazem kluczowe trendy nadchodzącego sezonu. Czarne zamszowe platformy, lakierowane szpilki, skórzane botki z ostrym noskiem czy pantofle mary-jane na słupku świetnie sprawdzą się w roli nieodłącznych towarzyszek eleganckiej kobiety.

Mat. prasowe Clarks 499 zł

Mat. prasowe Clarks 499 zł

Wzór Kendra Sienna to ucieleśnienie doskonałości zarówno pod względem formy, jak i wykonania. Wytworna sylwetka z noskiem w kształcie migdała zachwyca wycyzelowaną elastyczną platformą, pozwalającą cieszyć się wysokim słupkiem bez żadnych kompromisów. Niezwykle efektowną ozdobę buta stanowi cholewka z czarnej lakierowanej skóry o wyjątkowym połysku. Komfort stóp zapewnia podszewka z delikatnej oddychającej skóry licowej. Pantofle Kendra Sienna to idealny sposób na optyczne wydłużenie i wysmuklenie nóg.

Mat. prasowe Clarks 389 zł

Mat. prasowe Clarks 389 zł

the-black-edit-clarks-kendra-sienna-black-patent-389-zl-1

Odznaczający się wyrafinowaną elegancją wzór Dinah Keer uosabia to, co najlepsze w klasyce. Zjawiskowe czarne szpilki o czystym, minimalistycznym designie zostały zaprojektowane w myśl zasady „mniej znaczy więcej”. Technologia Clarks Posture Boost, ułatwiająca równomierne rozłożenie nacisku stóp na podłoże oraz wspomagająca prawidłową postawę ciała, czyni z tego stylowego, a zarazem przyjaznego stopom obuwia – niezbędnik w szafie współczesnej kobiety.

Mat. prasowe Clarks 429 zł

Mat. prasowe Clarks 429 zł

Mat. prasowe Clarks 469 zł

Mat. prasowe Clarks 469 zł

Mat. prasowe Clarks 389 zł

Mat. prasowe Clarks 389 zł

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

i cała reszta

Więcej w kategorii i cała reszta

Meet Beauty Conference 2018

BAFavenue24 kwietnia 2018

Konkurs AA Intymna WYNIKI

BAFavenue28 lutego 2018

MOODO SS 2018 czyli co będzie modne

BAFavenue22 lutego 2018