i cała reszta

Tallinder – nowa marka LPP S.A.

Tallinder – nowa marka LPP S.A.

LPP S.A. wprowadza na rynek markę premium – Tallider.

Właściciel brandów Reserved, Mohito, Cropp, House i Sinsay, postanowił wyjść również na przeciw bardziej zamożnym klientom. Tallider to marka premium kierowana zarówno do kobiet, jak i mężczyzn, w wieku +30. Głównym założeniem marki jest powiedzenie „less is more”, dlatego kolekcje opierały się bedą na eleganckiej klasyce, która jest świetnym uzupełnieniem dzisiejszej dynamiki i różnorodności. Tallinder będzie brandem dostarczającym nie tylko odzież, ale również dodatki i obuwie.

Mat. prasowe Tallinder

Mat. prasowe Tallinder

Pierwsza kolekcja została zaprezentowała dwa dni temu. Część damska podzielona została na dwie linie. Jedna bardziej miejska i wygodna, inspirowana Nowym Jorkiem lat 90. Druga romantyczna i zmysłowa, zachowana w odcieniach pasteli, z którymi kontastują bardziej konstrukcyjne i architektoniczne fasony. Ubrania uszyte zostały z materiałów takich jak skóry, jedwabie i bawełna.

Z pewnością wielu potencjalnych klientów Tallinder zadowoli również fakt, że w ok. 70% kolekcje produkowane są i będą w Europie – Polsce, Portugalii, we Włoszech oraz w Turcji.

Mat. prasowe Tallinder

Mat. prasowe Tallinder

Prace nad nowym brandem trwały półtora roku. Już w lutym, w Gdańsku, zostanie otwarty pierwszy salon, później (marzec, kwiecień br) przyjdzie czas na Bydgoszcz, Lublin, Katowice, Szczecin, Wrocław i Gdańsk. Trwają również intensywne poszukiwania dogodnej lokalizacji w Warszawie. Marka będzie prowadziła także sprzedaż internetową.

Mat. prasowe Tallinder

Mat. prasowe Tallinder

Pokaż komentarz (1)

Komentarzy

  1. 29 stycznia 2016 at 00:07

    Kolekcja wspaniała, widać, że została zaprojektowana dla ludzi z wyższych sfer. Mnie nie będzie stać na takie ubrania, aczkolwiek nie mam nic przeciwko by bogaci nosili się w ten sposób.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

i cała reszta

Więcej w kategorii i cała reszta

Jesienna kampania MOODO – musicie to zobaczyć! :)

BAFavenue11 sierpnia 2018

„Rytuał Gejszy” Victoria Tsai – recenzja książki

BAFavenue14 lipca 2018

INSTAGRAM: Wygraj mega zestaw kosmetyków i książek!

BAFavenue10 czerwca 2018