Uroda

Szybko, modnie i tanio – sposoby na fajne paznokcie

Szybko, modnie i tanio – sposoby na fajne paznokcie

Jak ozdobić paznokcie?

Wygląd dłoni i paznokci jest niesamowicie ważny. A jeśli o nas – kobiety chodzi, to paznokcie nie tylko muszą być zadbane, ale i odpowiednio ozdobione. Tak to się stało, że pazury dzisiaj to element stylizacji i jeśli nie przedstawiają jakiegoś większego zamysłu artystycznego, to powinny mieć chociaż jakieś dodatki do zwykłego lakieru. Dlatego dzisiaj podpowiadamy jak łatwo i szybko zrobić fajny pazur.

Mamy kilka możliwości, niektóre już wręcz tradycyjne, inne ostatnio okazały się istnymi hitami. Zaczniemy może od zabawy lakierami. To co dzisiaj najmodniejsze, to łącznie lakierów (w tym samym kolorze) matowych z błyszczącymi lub perłowymi. Można to robić na zasadzie francuskiego, albo malując dowolny wzór, jak np. paski, zebrę, gwiazdki, trójkąty itd.

Jeśli nie macie za dużo czasu na stylizowanie paznokci, a chciałybyście, żeby robiły wrażenie, kupcie lakier z grubym brokatem i malujcie nim wszystkie paznokcie lub tylko wybrane. Pazury na pewno nie zostaną niezauważone, a Wy zaoszczędzisz czas i pieniądze.

Naklejki i piórka. Niektóre mogą wyglądać tandetnie, więc starajcie się je eliminować i wybierać jedynie takie, które rzeczywiście są stylowe. Paznokcie wtedy mogą wyglądać naprawdę świetnie, a często koszt uzyskania takiego efektu jest stosunkowo niewielki.

Kawior okazał się wielkim hitem i trzeba przyznać, że paznokcie wyglądają z nim niesamowicie. Dobry i na wyjścia i na co dzień. Niestety kuleczki mają to do siebie, że po stosunkowo krótkim czasie odpadają, ale czy to faktycznie problem?

Macie jakieś swoje sposoby na szybkie, modne i tanie paznokcie?

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Uroda

Więcej w kategorii Uroda

Absolutny MUST HAVE! JOICO Defy Damage – recenzja

BAFavenue20 czerwca 2019

Spring Kiss by Shinybox – kwiecień 2019

BAFavenue21 maja 2019

Efektima: peeling cukrowy, peeling solny, myjący mus do ciała

BAFavenue3 maja 2019