Szpilki tak samo piękne, jak i komfortowe

Wszystkie kochamy szpilki. Ten popularny typ damskiego obuwia nie tylko wyjątkowo się prezentuje, ale sprawia, że w taki też sposób się czujemy. Zalet szpilek jest wiele. Największą z nich z pewnością jest modelowanie sylwetki. Kobiece kształty zostają wyeksponowane, nogi natomiast stają się smuklejsze, zgrabniejsze i dłuższe. Ponadto szpilki kojarzą się z elegancją, kobiecością i seksapilem, a i założyć je można praktycznie do wszystkiego. Niestety, cały czar szpilek pryska, gdy okazuje się, że nie jesteśmy w stanie spędzić w nich kilku godzin, a co dopiero całego dnia czy nocy. Bo uciskają, bo uwierają, bo po prostu chodzić się w nich nie da. Szpilki powinny być tak samo wygodne, jak i piękne. Dlatego podczas zakupów należy zwracać uwagę na to z jakiego materiału buty są wykonane, czy są odpowiednio wyprofilowane, czy obcas umiejscowiony jest na środku piety, czy but jest precyzyjnie wykończony itd. Standardy te niestety nie są dostępne w każdym sklepie i nie wszystkie marki je propagują. Przykładem tych, które działają bezkompromisowo, dając swoim klientkom połączenie piękna i komfortu jest ZURBANO.   Mat. prasowe ZURBANO Mat. prasowe ZURBANO   Projektowane z pasją i największą dbałością o szczegóły buty, są nie tylko odwzorowaniem nowoczesności, ale i ponadczasowego stylu i elegancji. Dzięki najwyższej jakości materiałom, skórom naturalnym, ciekawym fakturom i detalom, modele szpilek  ZURBANO prezentują się świetnie. Bardzo ważny jest także komfort noszenia, który marka zapewnia poprzez precyzyjne wykonanie swojego obuwia w zaufanych zakładach w Hiszpanii i Portugalii. Te łączą w sobie cechy małych, tradycyjnych manufaktur, których wartościami są rzemieślniczy fach i dziedzictwo. W aktualnej kolekcji marki znajdziecie szpilki o klasycznych krojach, których główną ozdobą, są ich faktury. Wszystkie niezwykle interesujące, kobiece i zmysłowe, z pewnością dodadzą odpowiedniego charakteru każdej stylizacji, zarówno tej biurowej, jak i casualowej.
2 z 9
Użyj strzałek ← → aby zobaczyć kolejny slajd
Mat. prasowe ZURBANO
Mat. prasowe ZURBANO
2 z 9
Użyj strzałek ← → aby zobaczyć kolejny slajd

2 odpowiedzi do “Szpilki tak samo piękne, jak i komfortowe”

  1. Faktycznie najwiekszym problemem dla mnie w dobrze szpilek jest zle umiejscowiony obcas.. czesto takze chwiejny, niepewny. Dodatkowo zły „krój”, niektore są tak wąziutkie mimo wiekszwgo rozmiaru (39/40/41/↑) że ciężko wsadzić stopę.. a co dopiero chodzić czy też tańczyć. A jeśli już pasują idealnie to nie zawsze spełniają inne kryteria – wygląd. Albo kiczowaty albo po prostu nudny.. babciny.
    Szpilki ZURBANO ktore prezentujecie są bardzo ładne ! W modnych wzorach ♥ I jesli faktycznie sa takie jak opisujecie to są to szpilki IDEALNE ! 🙂 Jeśli kiedykolwiek będę miała możliwość ich „przetestowania” to na pewno to zrobię ! 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *