i cała reszta

#Szefowa – Sophia Amoruso

#Szefowa – Sophia Amoruso

Zwykłej dziewczynie bez wykształcenia i żadnej pomocy udało się w kilka lat utworzyć ogromne imperium, które obecnie zarabia setki milionów dolarów. A to wszystko dzięki pracowitości i kobiecej intuicji.

Sophia Amoruso jest autorką książki „#SZEFOWA”. Najseksowniejszy prezes świata” oraz założycielką sklepu internetowego Nasty Gal oferującego (na samym początku) ubrania vintage. Sophia początkowo zaczęła od skupowania ubrań, które znalazła na domowych wystawkach oraz w second handach. Założyła konto na eBayu, które stało się dla niej platformą sprzedaży i które zdobyło ogromną popularność m.in. dzięki prężnym działaniom promocyjnym w mediach społecznościowych (wtedy było to MySpace). Po kilkunastu miesiącach, Sophie odważyła się na otworzenie własnego sklepu, obecnie będącego szeroko rozpoznawalną marką.

Książka skupia się głównie na rozwoju Nasty Gal oraz doświadczeniach samej autorki. Opowiada ona o swojej pokrętnej drodze do sukcesu. Mimo przeciwności, Sophie nie poddała się i dzięki swojej kreatywności osiągnęła wszystko, o czym nawet nie marzyła. W książce znajdziemy również porady dotyczące bycia szefową czy pracownikiem oraz dążenia do własnego stylu. Sophie podkreśla, że styl to nie tylko kupowanie ubrań, ale komponowanie ich tak, by wyrażały daną osobę i dodawały jej pewności siebie.

Książkę polecamy osobom trochę zagubionym i poszukującym swojej drogi w życiu. #Szefowa może okazać się dwa was motywacją, inspiracją i przydatnym poradnikiem.

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

i cała reszta

Więcej w kategorii i cała reszta

Wygraj wodę perfumowaną GRASSE Allvernum!

BAFavenue21 listopada 2017

Black Friday 2017 – lista rabatów do fajnych sklepów

BAFavenue20 listopada 2017
baner konkursowy Nails Company

Zgarnij zestaw z lakierami hybrydowymi Nails Company!

BAFavenue2 listopada 2017