i cała reszta

Suplementy diety – po co?

Suplementy diety – po co?

Suplementy diety, jak sama nazwa wskazuje, to składniki, którymi uzupełniamy codzienny jadłospis, by zapewnić sobie lepsze zdrowie lub wygląd.

Suplementy diety mają uzupełnić nasze pożywienie o takie elementy, których sobie nie dostarczamy, a które mogą być korzystne dla naszego organizmu. Z tego powodu wiele kobiet sięga po suplementy na lepsze trawienie, poprawę kondycji włosów, piękniejszą cerę, poprawienie krążenia krwi w żyłach, czy zwiększenia libido w czasie stosowania antykoncepcji hormonalnej.

Suplementy diety są wygodne w użyciu – wystarczy tylko pamiętać o ich regularnym spożywaniu, by doczekać się upragnionych efektów. Niewiele z nas jednak wie, że takie same rezultaty mogłybyśmy uzyskać poprzez odpowiednie komponowanie jadłospisu oraz dzięki naturalnym sposobom. Na trawienie zadziała napar z mięty, na piękne włosy siemię lniane, a na libido orzechy.

tabletki-sumplementy-diety-2

Suplementy diety dostępne są w każdej aptece bez recepty. W wielu dolegliwościach mogą one pomóc, zwłaszcza, kiedy rzeczywiście nie dostarczamy sobie wraz z posiłkami wszystkich witamin. Jeśli jednak chorujemy, na stałe przyjmujemy leki lub mamy jakiekolwiek wątpliwości, najpierw powinnyśmy skonsultować się z lekarzem. Pamiętajmy, że leczenie na własną rękę nie musi wyjść nam na zdrowie.

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

i cała reszta

Więcej w kategorii i cała reszta

Konkurs AA Intymna

BAFavenue29 stycznia 2018

„Modelka” Zuzanna Bijoch – recenzja książki

BAFavenue11 grudnia 2017

KONKURS Halloween z Golden Rose! WYNIKI

BAFavenue24 listopada 2017