i cała reszta

Śniegowce na ratunek!

Śniegowce na ratunek!

Ciepły płaszcz lub kurtka, szalik, czapka i rękawiczki – to podstawowy ekwipunek zimowy. Duża część, szczególnie kobiet, wybierze do tego kompletu kozaki. My jednak proponujemy funkcjonalne i modne śniegowce!

Doskonale chronią przed zimnem, a w dodatku są niezwykle wygodne i praktyczne (często w przeciwieństwie do kozaków). Obecnie na rynku jest bardzo duży wybór tego typu obuwia – dostępne są zarówno krótkie jak i długie modele, w różnych kolorystykach, ozdabiane futerkiem, aplikacjami lub gładkie, wreszcie sznurowane lub wsuwane.

Liderem wśród śniegowców, nieprzerwanie od wielu lat jest marka Emu, jednak najtańszą opcją nie jest. Dee Zee na przykład proponuje śniegowce zdobione rockowymi dżetami, klamrami czy wężowym wzorem już od 59 zł! Warto zresztą wspomnieć, że coraz więcej marek a nawet domów mody inwestuje w sprzedaż ciepłych i wygodnych butów zimowych; zaliczają się do nich m.in. Moschino, Lacoste, Moon Boot czy Ecco.

Zanim zima zacznie się na dobre – a wierzymy, że stanie się to już niedługo – proponujemy zaopatrzyć się w ten modny i zadziwiająco wygodny rodzaj obuwia.

sniegowce-lacoste

Lacoste (zalando.pl)

sniegowce-moschino

Moschino (moschino.com)

 

sniegowce-moonboot-1

MoonBoot (moon-boot.com)

sniegowce-deezee

DeeZee

sniegowce-ecco

Ecco (pl.ecco.com)

sniegowce-emu

EMU (eobuwie.com.pl)

 

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

i cała reszta

Więcej w kategorii i cała reszta

Konkurs AA Intymna WYNIKI

BAFavenue28 lutego 2018

MOODO SS 2018 czyli co będzie modne

BAFavenue22 lutego 2018

„Modelka” Zuzanna Bijoch – recenzja książki

BAFavenue11 grudnia 2017