i cała reszta

Siłownia? Nie, dziękuję!

Siłownia? Nie, dziękuję!

Siłownia to bardzo dobry sposób, aby zadbać o swoją kondycję, wagę oraz mięśnie. Jednak nie wszystkie kobiety przepadają za taką formą aktywności fizycznej. Jeśli chcesz zacząć się więcej ruszać, ale nie ciągnie cię do siłowni lub klubu fitness, możesz znaleźć fajne alternatywy. Jakie? Zobacz nasze propozycje.

silownia-wnerze

Zamiast wybierać się na siłownię, odpal filmik na komputerze i ćwicz z najbardziej znanymi trenerkami. Może to być Ania Lewandowska, Ewa Chodakowska albo popularna w Stanach Jillian Michaels. Wiele kobiet wykonuje ich programy w domu i jest zadowolona z efektów. Pamiętaj tylko o tym, by wykonywać wszystkie ćwiczenia w taki sposób, jaki pokazują trenerki. Słuchaj ich wszystkich uwag oraz podpowiedzi.

Jeśli preferujesz sporty na świeżym powietrzu, w takim razie z pewnością przypadnie ci do gustu bieganie, jazda na rowerze lub rolkach. Te formy aktywności można wykonywać ze znajomymi, dzięki czemu ruch jest nie tylko zdrowiem, ale staje się również zabawą.

Trzecią opcją jest zainwestowanie w sprzęt typu rowerek stacjonarny, twister lub orbitrek. Wówczas przeniesiesz namiastkę siłowni do swojego domu i będziesz mogła ćwiczyć, kiedy tylko zechcesz.

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

i cała reszta

Więcej w kategorii i cała reszta

ksiazki-dla-urody

Książki dla urody – którą kupić?

BAFavenue7 sierpnia 2017
prezenty-do-50pln-flatlay

Kilka pomysłów na udany prezent babski do 50 zł

BAFavenue31 lipca 2017
konkurs-wakacyjny-instagram-baf

Wakacyjny #konkurs na Instagramie

BAFavenue24 lipca 2017