i cała reszta

Scott, Jeremy Scott

Scott, Jeremy Scott

W zeszłym miesiącu premierę miała autobiografia Jeremy’ego Scotta, wydana przez Rizzoli.

Jeremy Scott to jeden z najbardziej wpływowych, zdolnych, oryginalnych i kontrowersyjnych amerykańskich projektantów. W swoich projektach łączy elementy popkultury, humoru i fantazji. Jego kolekcje są bardzo konkretne i dopracowane, zazwyczaj skupiają się na jakimś motywie przewodnim i w takim charakterze tworzona jest cała linia. I właśnie o tym książka mówi. O jego niezwykłym stylu, ekstrawagancji, a jednocześnie niesamowitym luzie, na jaki pozwolił sobie w świecie mody. Jak również o jego pracy na co dzień, o pokazach, o pracy redakcyjnej i wszystkich projektach, w które się angażuje.

ADIDAS-ORIGINALS-Jeremy-Scott

Jeremy Scott X Adidas Originals

Jeremy zajmuje się również ubieraniem gwiazd takich jak Madonna czy Rihanna. Jego ubrania są wyraziste i niepowtarzalne, więc czego więcej mogą chcieć ikony muzyki pop?

Nie pozostawia chyba wątpliwości, że Scott to aktualnie jeden z najbardziej pożądanych projektantów na świecie. Teraz zajmuje stanowisko dyrektora kreatywnego Moschino (tutaj i tutaj możecie poczytać o ostatnich kolekcjach). Jednak sam Karl Lagerfeld mówi, że nie wyobraża sobie innego następcy w domu mody Chanel.

 

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

i cała reszta

Więcej w kategorii i cała reszta

Konkurs AA Intymna

BAFavenue29 stycznia 2018

„Modelka” Zuzanna Bijoch – recenzja książki

BAFavenue11 grudnia 2017

KONKURS Halloween z Golden Rose! WYNIKI

BAFavenue24 listopada 2017