i cała reszta

Romans z szefem? Będzie ciężko.

Romans z szefem? Będzie ciężko.

Romans z szefem nie należy do związków łatwych i przyjemnych. Ciągłe ukrywanie, potajemne spotkania i plotki – to wszystko sprawi, że zarówno twoja praca, jak i płomienna relacja zamienią się w koszmar. Poznaj wszystkie wady romansu z szefem, zanim go w ogóle zaczniesz.

Związki z przełożonymi to zakazany owoc. Nic więc dziwnego, ze tak chętnie flirtujemy z szefami i przyjmujemy ich komplementy. Trzeba jednak pamiętać, że łączenie życia prywatnego z zawodowym nigdy nie kończy się dobrze. Po pierwsze, nie możesz być pewna, że uczucie przełożonego jest prawdziwe i szczere. Być może to typ mężczyzny podrywacza, który używając swojego uroku i pozycji, wykorzystuje naiwność kobiet. Dla ciebie taki związek może łączyć się z dużym zaangażowaniem, a dla niego tylko z zabawą.

Po drugie, plotki szybko się rozchodzą i żaden biurowy romans się przed nimi nie ukryje. Twoim koledzy prędzej czy później zauważą, że coś cię łączy z szefem, a stąd już o krok do niemiłych pogłosek. Zostaniesz oskarżona o zdobycie awansu przez łóżko i mimo że wcześniej byłaś obierana jako osoba kompetentna, teraz współpracownicy będą patrzeć na ciebie jak kochankę i szpiega przełożonego.

dziewczyna-na-lozku-lapop

Po trzecie zaś, zakończenie romansu z szefem może wiązać się też z końcem twojej kariery. Nawet jeśli twoja pozycja w firmie jest silna, to i tak będzie ci trudno pracować z byłym partnerem i kolegami, którzy przestali wierzyć w twoje umiejętności.

Bliska relacja z przełożonym nie zapowiada się dobrze. Najpierw zastanów się, czy chwilowa fascynacja jest tego wszystkiego warta.

Pokaż komentarz (1)

Komentarzy

  1. 24 kwietnia 2015 at 18:25

    a jesli szef ladny-czemu nie!

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

i cała reszta

Więcej w kategorii i cała reszta

Konkurs AA Intymna

BAFavenue29 stycznia 2018

„Modelka” Zuzanna Bijoch – recenzja książki

BAFavenue11 grudnia 2017

KONKURS Halloween z Golden Rose! WYNIKI

BAFavenue24 listopada 2017