i cała reszta

Romans vs kryminał

Romans vs kryminał

Długie i ciepłe popołudnia sprzyjają wylegiwaniu się na balkonie lub tarasie i czytaniu książek. Lekturę można zabrać ze sobą również na wakacje i umilać sobie nią czas w podróży czy na plaży. Ale co warto czytać?

Zdecydowanie najpopularniejszym, wakacyjnym gatunkiem jest romans. Gorące dni sprzyjają czytaniu o namiętnościach, miłościach i rozterkach głównych bohaterów. Wiele z nas marzy o tak wielkim uczuciu, jakie przytrafia się kobietom w obyczajowych powieściach. Taka lektura jest zazwyczaj lekka, przyjemna, w sam raz na kilka urlopowych wieczorów, więc nic dziwnego, że lubimy po nią sięgać. Jeśli interesują Cię romanse, przypadną Ci do gustu następujące książki: „Wszystkie smaki namiętności” L.Feisty, „Nie mów nic, kocham cię” M. McFarlane, „Coś pożyczonego” E. Griffin, „Dom na plaży” S. Jio, „Powrót do Daringham Hall” K.Taylor.

Równie dobrze podczas wakacyjnych dni można wyjść naprzeciw największym ludzkim sekretom, makabrycznym zbrodniom i historiom mrożącym krew w żyłach. Jeśli lubisz rozwiązywać zagadki i nie przepadasz za miłosnymi opowieściami, to tego lata wciel się w rolę policjanta lub detektywa i wytrop sprawcę okrutnego mordu. Wraz z bohaterami najlepszych kryminałów będziesz krok za krokiem odsłaniać prawdę. Nasze propozycje to: „Bez śladu” H. Coben, „Chirurg” T. Gerritsen, saga „Millenium” S. Larsson, „Pułapka na myszy” A. Christie, „Kolekcjoner kości” J. Deaver.

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

i cała reszta

Więcej w kategorii i cała reszta

Pierwsza edycja Beauty By Bloggers Paul Mitchell

BAFavenue21 maja 2018

Meet Beauty Conference 2018

BAFavenue24 kwietnia 2018

Konkurs AA Intymna WYNIKI

BAFavenue28 lutego 2018