i cała reszta

Rodem z Westernu

Rodem z Westernu

Te buty Drogie Panie to klasyka amerykańskiej mody, łączą w sobie elegancję z luzem. Skórzane i zamszowe kowbojki pojawiły się również w tym sezonie w najnowszej kolekcji Tommy’ego Hilfigera.

Pod koniec XIX wieku buty kowbojskie stały się tak samo sławne jak dżinsy Levi Strauss. W parze stanowiły całość tzw. kowbojskiego wyglądu, wyglądu który wkrótce opanował studia rosnącego przemysłu filmowego. Do nieśmiertelnej sławy butów kowbojskich przyczynili się m.in. John Wayne, James Dean i Marlon Brando a także Elvis Presley i Johnny Hollyday.

Obecnie buty kowbojskie stanowią element ubrania noszonego przez miliony ludzi. Na całym świecie są symbolem ducha pionierów, a zarazem pewnego wyobrażenia wolności i aktywności człowieka. Mimo, iż kojarzą się raczej z teksańskim stylem, można je zestawiać praktycznie ze wszystkim. Pasują do delikatnej jedwabnej sukienki, dżinsów czy szortów. Idealnie komponują się z flanelą, dżinsem, jedwabiem, skórą i zamszem. Sprawdzą się na wyjście w wielkim mieście, a także nadadzą charakteru i sprawią, że banalny luźny ubiór odejdzie w niepamięć, a jego miejsce zajmie teksański styl rodem z westernu.

1 z 12
Użyj strzałek ← → aby zobaczyć kolejny slajd

 

kowbojki-tommy-hilfiger-1

Tommy Hilfiger

1 z 12
Użyj strzałek ← → aby zobaczyć kolejny slajd

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

i cała reszta

Więcej w kategorii i cała reszta

piekne-targi-vol2

Piękne Targi vol. 2

BAFavenue21 września 2017
probki-bafavenue

Mit o większej skuteczności i intensywności próbek

BAFavenue19 września 2017
rozdanie

Wrześniowe #rozdanie na Instagramie

BAFavenue12 września 2017