i cała reszta

Portale randkowe – tak czy nie?

Portale randkowe – tak czy nie?

Użytkowników Internetu z roku na rok przybywa. Po pierwsze, ma on coraz szerszy zasięg, po drugie zaczynają przekonywać się do niego osoby wcześniej sceptycznie nastawione. Mimo to, internetowe randkowanie nadal wzbudza bardzo wiele, nie zawsze pozytywnych, emocji. Czy korzystanie z portali randkowych jest bezpieczne? I czy warto się na nich rejestrować?

Po pierwsze, należy rozprawić się z mitem, że na takich serwisach logują się jedynie osoby poszukujące przygód na jedną noc, nieudacznicy życiowi oraz tani podrywacze. To nieprawda, że nie można znaleźć na portalach randkowych mężczyzny godnego zainteresowania. Po drugie, współcześnie coraz bardziej skupiamy się na karierze, mamy mało czasu, rzadko wychodzimy na imprezy, a tego typu serwisy wydają się być świetną alternatywą dla singli. Wystarczy zalogować się wieczorem i pośród użytkowników odnaleźć osobę, która nam się podoba. Po trzecie zaś, portale randkowe to bardzo dobra opcja dla nieśmiałych, którzy w tak zwanym realu nie potrafiliby z nikim otwarcie rozmawiać czy filtrować.

Niestety, korzystając z portali randkowych, należy wykazywać się czujnością. Pamiętaj, żeby nie wierzyć w szybkie i naiwne deklaracje czy obietnice bez żadnego pokrycia. Nie angażuj się po kilku rozmowach, nawet jeśli mężczyzna wydaje się być szczery i miły. Kiedy będziesz gotowa na spotkanie, umów się z publicznym, dobrze znanym ci miejscu, najlepiej w popularnej kawiarni i poproś kogoś, by ci dyskretnie towarzyszył. I najważniejsze: nigdy nie podawaj numeru telefonu, adresu, szczegółów dotyczących miejsca pracy albo wysokości zarobków.

Czy warto korzystać z portali randkowych? Decyzja należy do Ciebie. Każdy sposób, by kogoś poznać jest dobry, o ile zachowa się zdrowy rozsądek.

Pokaż komentarz (1)

Komentarzy

  1. 8 września 2015 at 21:13

    Bardzo fajnie, że powstają takie artykuły i jest ich coraz więcej. Sama widzę, że podejście ludzi do takich portali zmienia się całkiem szybko. Jak kiedyś założyłam konto na mydwoje i tam poznałam swojego partnera, to wiele osób było zaskoczonych, że nasz związek rozpoczął się w internecie. Większości osób wydawało się właśnie, że w internecie raczej można spotkać jakąś jednodniową przygodę, a nie kogoś na poważnie. Ale to nie jest tak, zwłaszcza na portalach matrymonialnych. Ja od początku wiedziałam, że może mi coś z tego wyjść, od samego początku było profesjonalne podejście do tematu randkowania, już przy rejestracji do wypełnienia był test osobowości, na podstawie którego dobierali osoby, które najbardziej są do mnie dopasowane. I w ogóle ludzie tam, których poznałam, prezentowali naprawdę dojrzałe podejście do związków. Ale teraz, z tego co czytam i nawet widzę to po znajomych, coraz więcej osób widzi w portalach możliwość poznania wartościowych ludzi. I słusznie, jest to na pewno jakaś dodatkowa okazja poznawania nowych osób.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

i cała reszta

Więcej w kategorii i cała reszta

Konkurs AA Intymna

BAFavenue29 stycznia 2018

„Modelka” Zuzanna Bijoch – recenzja książki

BAFavenue11 grudnia 2017

KONKURS Halloween z Golden Rose! WYNIKI

BAFavenue24 listopada 2017