Uroda

Polki mówią stop wypadaniu włosów! Przetestuj kosmetyki Cece of Sweden

Polki mówią stop wypadaniu włosów! Przetestuj kosmetyki Cece of Sweden

DOŁĄCZ DO OGÓLNOPOLSKIEJ AKCJI MARKI CECE OF SWEDEN!

Chyba każda z nas czuje się piękniejsza, gdy może pochwalić się burzą lśniących włosów. Niestety, nadmierne wypadanie włosów to problem, na który skarży się coraz więcej Polek. Właśnie dlatego, marka Cece of Sweden przychodzi z pomocą.

POLKI MÓWIĄ STOP WYPADANIU WŁOSÓW to ogólnopolska akcja, która umożliwia przetestowanie kompleksowej kuracji Cece MED stworzonej specjalnie z myślą o problemie nadmiernie wypadających włosów. Kuracja, na którą składają się szampon, odżywka oraz specjalistyczne produkty do skóry głowy (ampułki i lotion) to bogactwo aż 16 składników aktywnych. Dzięki temu, produkty nie tylko pomagają w walce z wypadaniem włosów, ale również poprawiają ich kondycję i wygląd! Skuteczność kuracji Cece MED potwierdzają liczne badania. Teraz, może się o tym przekonać każda z nas!

Mat. prasowe Cece of Sweden

Mat. prasowe Cece of Sweden

Co trzeba zrobić, aby wziąć udział w akcji? Wystarczy wejść na stronę www.stopwypadaniu.pl, wziąć udział w ankiecie oraz odpowiedzieć na pytanie: co sprawia, że czujesz się piękna? Autorki 100 najciekawszych odpowiedzi zostaną zaproszone do testowania kuracji Cece MED.

Uwaga! Akcja trwa do 31.05.2016! 

 

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Uroda

Więcej w kategorii Uroda

Zawartość Mystery Bag Makeup Revolution

BAFavenue16 listopada 2018

Olej konopny w kremie do cery suchej Efektima

BAFavenue11 listopada 2018

Czy poleciłabym Ci Far Away Rebel od Avon?

BAFavenue7 listopada 2018