O modzie

Pokaz wiosenno-letnich kolekcji z Zielonych Arkadach

Pokaz wiosenno-letnich kolekcji z Zielonych Arkadach

Już w najbliższy weekend w Zielonych Arkadach zostaną zaprezentowane propozycje wiosenno-letnich stylizacji z aktualnych kolekcji marek zlokalizowanych w tym centrum handlowym.

Pokazowi towarzyszyć będzie znana muzyka filmowa oraz oprawa taneczna w wykonaniu Grupy Atelie, której pokazy łamią wszelkie konwencje, łącząc taniec z elementami akrobatyki. Zarówno
w sobotę jak i niedzielę, w godzinach 13:00-18:00, odbędą się odsłony pokazu mody. Sobotni pokaz poprowadzi Omenaa Mensah, modelka oraz prezenterka telewizyjna. W Niedzielę Zielone Arkady odwiedzi Joanna Horodyńska.
Podczas wydarzenia, będzie można skorzystać z bezpłatnych porad specjalistów, którzy w sobotę i niedzielę w godz. 13.00 – 18.00 opowiedzą jak stworzyć niebanalną stylizację zgodną nie tylko z nadchodzącymi trendami, ale również swoim własnym, niepowtarzalnym stylem.

Pokaz-mody_plakat-zielona-arkady

Mat. prasowe

Dla wszystkich lubiących buszować po sklepach w poszukiwaniu modowych nowinek, Zielone Arkady przygotowały konkurs „SZYBKIE ZAKUPY, SZYBKA STYLIZACJA” (do wygrania bony na zakupy!).
Zielone Arkady to miejsce o unikalnej i różnorodnej ofercie, dlatego też wydarzenie będzie okazją do zaczerpnięcia mnóstwa modowych inspiracji. Warto jednak pamiętać, że moda nie tworzy sztywnych ram i wzorów do naśladowania, ale pobudza do swobodnego wykorzystania panujących trendów i nadania im własnego, niebanalnego stylu. Przekonają się o tym bydgoszczanie odwiedzający w najbliższy weekend Zielone Arkady.

Odwiedzający 9 i 10 kwietnia Zielone Arkady mogą spodziewać się ciekawych propozycji modowych w oryginalnym wydaniu, zgodnych z najnowszymi trendami. Serdecznie zapraszam na pokaz mody a także na zakupy, szczególnie, że nasze centrum proponuje najbogatszą w Bydgoszczy ofertę marek modowych – zapowiada Iwona Mroczek, dyrektor Zielonych Arkad.

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

O modzie

Więcej w kategorii O modzie

baner_1500x900_konkurs_2b-1

KONKURS: Wygraj 200 zł na zakupy w Moodo! WYNIKI

BAFavenue7 czerwca 2017
fancy-skarpetki-wiosna-2017-glowne

Trendy na wiosnę i lato 2017

BAFavenue9 kwietnia 2017
wishlist-notes

Wiosna 2017: WW czyli Wiosenna Wishlista!

BAFavenue19 marca 2017