i cała reszta

PODUSZKA Z ŁUSKĄ GRYKI

PODUSZKA Z ŁUSKĄ GRYKI

Z wielu powodów i dla smutków wielu chciałabym dzisiaj mieć poduszkę z chmielu...tak w swoim wierszu pisała Maria Pawlikowska-Jasnorzewska, a może by tak zamienić ją na PODUSZKĘ Z ŁUSEK GRYKI??

Taka poduszka to NOWOŚĆ na rynku! Polecana szczególnie dla tych, którzy mają problemy z zasypianiem, a także dla alergików. Poduszka idealnie dopasowuje się do kształtu naszego ciała. Wykonana z naturalnego wypełnienia, a także naturalnych tkanin sprawia, iż po przebudzeniu nie odczuwa się bólu kręgów szyjnych, a co najważniejsze nie powoduje alergii. Poduszka z wypełnieniem z łusek, znacznie różni się od tych tradycyjnych, które mają w sobie wypełnienie z waty, piór, czy pieprzu, a co za tym idzie są idealnym środowiskiem do rozwoju bakterii i roztoczy. Wypełnienie z łusek gryki, można utrzymać w czystości, wystarczy włożyć poduszkę do worka foliowego i umieścić na kilka godzin w zamrażalce. Kolejną zaletą łusek jest ich przepuszczalność, ponieważ nie przylegają one idealnie do siebie, dzięki czemu lepiej przepuszczają powietrze. Poduszka nie ulega nagrzaniu, nie trzeba więc jej przekręcać w czasie snu na drugą stronę. Bez wątpienia jest to produkt wysokiej jakości i godny polecenia, ponieważ łączy w sobie zarówno komfort, jak i higienę snu. Sprawia, iż każdego ranka czujemy się wypoczęci i zrelaksowani.

Ta łuskowa podusia może, być również idealnym prezentem dla mamy, babci, sąsiadki i przyjaciółki, dla każdego kto kocha swój dom, ekologię i lubi się dobrze wyspać.

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

i cała reszta

Więcej w kategorii i cała reszta

Konkurs AA Intymna WYNIKI

BAFavenue28 lutego 2018

MOODO SS 2018 czyli co będzie modne

BAFavenue22 lutego 2018

„Modelka” Zuzanna Bijoch – recenzja książki

BAFavenue11 grudnia 2017