i cała reszta

Pierwsze dni przedszkolaka

Pierwsze dni przedszkolaka

To już się stało. Początek roku przedszkolnego mamy za sobą. Z pewnością pierwsze dni w nowym miejscu są ogromnym przeżyciem nie tylko dla malucha, ale i dla rodziców, a szczególnie mam, które często stresują się o wiele bardziej. Jak więc dodać otuchy zarówno dziecku, jak i sobie?

cuddly-zoo-chlopiec-2

Mat. prasowe Cuddly Zoo

Nowe otoczenie, przedszkolne ciocie i rówieśnicy, mogą przysporzyć dziecku silnych emocji. Dlatego najważniejsze, aby wyposażyć malucha w przedmioty, które dadzą mu poczucie bezpieczeństwa i pewności siebie. Mogą być nimi np. pluszak, kocyk, poduszka czy plecaczek wypełniony ulubionymi drobiazgami. To maluch powinien zdecydować co chce ze sobą zabrać. A jego udział w zakupach wyprawkowych (o ile nie zdążyłaś wszystkiego zakupić) czy uzupełniających, na pewno przyniosą więcej dobrego, niż kłopotu. Zwłaszcza gdy zdecydujesz się na te internetowe, które mogą okazać się świetną, do tej pory nieznaną dziecku zabawą.  Nie zapomnij wtedy odwiedzić dwóch, ciekawie zaopatrzonych sklepów:

www.pomocnicymamy.pl

www.cuddlyzoo.pl

Mat. prasowe Cuddly Zoo

Mat. prasowe Cuddly Zoo

W tym pierwszym znajdziesz po prostu wszystko, czego potrzeba Twojemu maluchowi. Od kosmetyków, zabawek, po wystrój pokoju czy właśnie na akcesoriach przedszkolnych i szkolnych kończąc. Cuddly Zoo to z kolei marka, której produkty mają charakter edukacyjny. Mnóstwo tam kołderek, kocyków, poduszek, pluszaków czy zabawek. Wszystkie kolorowe, wzorzyste i przyjemne w dotyku. Na pewno z takimi gadżetami Twoje dziecko do przedszkola chodziłoby jeszcze chętniej.

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

i cała reszta

Więcej w kategorii i cała reszta

probki-bafavenue

Mit o większej skuteczności i intensywności próbek

BAFavenue19 września 2017
rozdanie

Wrześniowe #rozdanie na Instagramie

BAFavenue12 września 2017
apis-pasta-do-zebow-mineraly-morza-martwego-3

Jakie są zalety past do zębów bez fluoru?

BAFavenue31 sierpnia 2017