Uroda

Piegi – co z nimi zrobić?

Piegi – co z nimi zrobić?

Najlepiej nic! Pozwól im być i sprawiać, że twoja twarz wygląda wyjątkowo. Całoroczne piegi to „przywilej” nielicznych, dlatego jeśli do tej pory uznawałaś je za swoją niedoskonałość, zmień to i dołącz je do listy atutów.

Pielęgnacja
Jeśli posiadasz piegi, to najprawdopodobniej masz również jasną, dosyć wrażliwą cerę. Nie zapominaj więc o ochronie przeciwsłonecznej, która w tym przypadku jest kluczowa. Pod wpływem promieni słonecznych może powstawać znacznie więcej piegów, które będą jeszcze bardziej wyraźne. Dlatego smaruj twarz wysokimi filtrami niezależnie od tego czy jesteś na wakacjach, czy też jest właśnie środek zimy, bo nawet wtedy promienie słoneczne cię dopadną.

Makijaż
Korektor, podkład, puder? Nie, to nie jest dobre rozwiązanie, szczególnie latem. Nie staraj się maskować piegów, bo efekt takich zabiegów może być odstraszający. Wręcz przeciwnie – odkryj je. Używaj kremów BB, lekkich podkładów czy transparentnych pudrów. Wyrównasz dzięki nim koloryt i utrwalisz makijaż, a piegi nadal będą widoczne. Lekko ulepszona naturalność z pewnością będzie lepszym rozwiązaniem, niż gruba, składająca się z kilku warstw ciężkiego makijażu maska.

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Uroda

Więcej w kategorii Uroda

Szybka recenzja VIANEK Rewitalizujący żel myjący do twarzy

BAFavenue19 marca 2018

Totalne złuszczenie stóp – Nivelazione EKSPRESOWA GŁADKOŚĆ Profesjonalny zabieg złuszczający do stóp

BAFavenue15 marca 2018

Create Your Style by ShinyBox – jubileuszowe pudełko Schwarzkopf

BAFavenue8 marca 2018