i cała reszta

Paprocki i Brzozowski dla marki Urzędowski

Paprocki i Brzozowski dla marki Urzędowski

Jeden z najbardziej znanych duetów polskiej mody, Paprocki i Brzozowski, podjął się projektowania okien i drzwi dla marki Urzędowski. To pierwsza taka współpraca w siedemnastoletniej karierze projektantów. Zupełnie wyjątkowa linia drzwi i okien, która z pewnością zachwyci nie tylko wielbicieli wysokiej klasy designu, trafiła już do sprzedaży!

Cała kolekcja, której tworzenie zajęło duetowi pół roku, podzielona została na 3 linie:
Pure – to wyrafinowany minimalizm i klasyczna elegancja, czyli piękno drewna w czystej postaci. Proste linie i oszczędność formy, dedykowane są nowoczesnym, industrialnym wnętrzom. Metalowe elementy przywołują na myśl loftowe wykończenia.

[caption id="attachment_14280" align="aligncenter" width="640"]Mat. prasowe Urzędowski Mat. prasowe Urzędowski[/caption]

Love – wykonana z drewna meranti, to florystyczne zdobienia i wysmakowana, dyskretna harmonia ukryte w sztukaterii, nawiązaniu do francuskich stiuków i płaskorzeźb. Lekka i czysta forma jest dedykowana przestronnym wnętrzom, które dzięki niej zyskują romantyczny charakter.

[caption id="attachment_14279" align="aligncenter" width="640"]Mat. prasowe Urzędowski Mat. prasowe Urzędowski[/caption]

Glamour – ponadczasowe połączenie ciemnobrązowego drewna oraz złotych akcentów. Ascetyczna linia w połączeniu z ozdobnym elementem jest dedykowana eleganckim, ponadczasowym przestrzeniom.

[caption id="attachment_14278" align="aligncenter" width="640"]Mat. prasowe Urzędowski Mat. prasowe Urzędowski[/caption]

Produkty w nich zawarte to nie tylko funkcjonalne przedmioty codziennego użytku, ale i nośniki piękna, jakimi chcemy się otaczać. Zgodzicie się?

1 z 3
Użyj strzałek ← → aby zobaczyć kolejny slajd

 

 

Mat. prasowe Urzędowski

Mat. prasowe Urzędowski

1 z 3
Użyj strzałek ← → aby zobaczyć kolejny slajd

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

i cała reszta

Więcej w kategorii i cała reszta

Meet Beauty Conference 2018

BAFavenue24 kwietnia 2018

Konkurs AA Intymna WYNIKI

BAFavenue28 lutego 2018

MOODO SS 2018 czyli co będzie modne

BAFavenue22 lutego 2018