Uroda

Original Source

Original Source

Niby żel pod prysznic jak każdy inny, a jednak! Ma w sobie coś, po co chcemy wracać. Może nie jest to tylko kwestia samego kosmetyku, a marketingu,  designu, mody? Bo chyba możemy powiedzieć, że Original Source jest marką modną i wyróżniającą się.

A co takiego mają w sobie same kosmetyki? Ich siłą z pewnością są świetne zapachy. Gdy czuję te maliny z wanilią to po prostu się rozpływam! Tak samo jest w przypadku kokosa i mango. Są słodkie, soczyste i bardzo intensywne. Ale nie tylko takie zapachy znajdziemy wśród żeli i płynów do kąpieli tej marki. Możemy np. skąpać się w czekoladzie, orzeźwić miętą, albo nawdychać cytrusów. Można by rzec – dla każdego coś dobrego.

Wszystkie produkty posiadają oznaczenie Vegan Society, co oznacza, że produkt jest wegański, a podczas jego produkcji nie zostały użyte żadne składniki o pochodzeniu zwierzęcym. Certyfikat ten gwarantuje nam również, że kosmetyki nie były testowane na zwierzętach. Może być to bardzo istotna informacja dla wielu z Was i kolejny duży plus dla marki.

Żel Original Source Vegan Society

Żele pod prysznic  są w poręcznych tubach (250ml), które stawiamy na wannie do góry nogami. Dzięki temu nie czekamy, aż żel nam spłynie, bo po otwarciu od razu nam wycieka na rękę. Jego konsystencja przypomina trochę galaretkę. Tubki są przezroczyste, więc na bieżąco kontrolujemy ich stan. I tym sposobem doszliśmy do minusa – żele zbyt szybko się kończą! 😉

A Wy lubicie Original Source? Jakie są Wasze zapachy?

Żele Original Source

 

Pokaż komentarz (1)

Komentarzy

  1. 12 listopada 2014 at 10:46

    uwielbiam te żele 🙂 ja uwielbiam ten mięta z czekoladą 🙂

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Uroda

Więcej w kategorii Uroda

Wakacyjny makijaż. Mini-recenzje kolorówki.

BAFavenue28 lipca 2019

Shinybox MAJ 2019

BAFavenue2 lipca 2019

Absolutny MUST HAVE! JOICO Defy Damage – recenzja

BAFavenue20 czerwca 2019