Uroda

Odmładzający róż do policzków

Odmładzający róż do policzków

Choć róż to kosmetyk znany od dawna i szeroko dostępny w różnych odcieniach i różnych przedziałach cenowych, to jednak wiele kobiet nadal stroni przed jego używaniem. Całkiem niepotrzebnie, gdyż dobrze dobrany i nałożony róż w mgnieniu oka wymodeluje twarz, nada jej blasku i odejmie lat.

Kosmetyk ten możemy dobierać dwojako: albo do kolorytu cery, albo do pory roku. W tym pierwszym przypadku, kobiety o ciemnej karnacji lub opalonej twarzy powinny zdecydować się na morelowe bądź brzoskwiniowe odcienie. Zaś fuksje i moce róże przeznaczone są dla Pań, które mogą pochwalić się mleczną czy porcelanową cerą. Kierując się drugim sposobem, powinnyśmy wybierać bardziej wyraziste odcienie różu zimą, a latem te, które będą bliższe kolorytowi twarzy. Uważaj także na niedoskonałości. Jeśli zmagasz się choćby z wypryskami, nie podkreślaj ich mocnym kosmetykiem.

roz-rossmann-astor-loreal-misssporty-maybelline

Rossmann: Astor, Meybelline, Loreal, Astor

Nakładanie różu to właśnie ta czynność, która najbardziej nas do niego zniechęca. Jednak, nie taki diabeł straszny – wystarczy, że zapamiętasz kilka zasad. Po pierwsze, używaj pędzla miękkiego oraz dość wąskiego, gdyż wtedy masz kontrolę nad aplikacją różu. Po drugie, zawsze nakładaj kosmetyk pociągnięciami wzdłuż kości policzkowych z góry na dół, czyli od ucha w kierunku ust, ruchem skośnym. Po trzecie zaś, staraj się nie wyjeżdżać po za dolną linię nosa.

roz-sephora-korres-dior-givenchy-hervana

Sephora: Dior, Hervana, Korres, Givenchy

A wy wyobrażacie sobie makijaż bez różu do policzków? Czy raczej w ogóle go nie używacie?

 

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Uroda

Więcej w kategorii Uroda

Sposób na alergie kontaktowe. Pielęgnacja skóry serią Metalscreen NUEV

BAFavenue31 grudnia 2018

Shiny Christmas by ShinyBox

BAFavenue27 grudnia 2018

Testuję maseczki w płachcie z mojaazja.eu

BAFavenue17 grudnia 2018