i cała reszta

Och! Bazar – targi mody i designu

Och! Bazar – targi mody i designu

20 marca w godzinach 12.00-18.00, odbędzie się kolejna edycja uwielbianych przez mieszkańców stolicy, targów mody i designu – OCH! BAZAR. W prestiżowej i jednocześnie klimatycznej przestrzeni eventowej „Babki do wynajęcia”, wystawcy zaprezentują najnowsze wiosenno-letnie kolekcje. 

Och! Bazar promuje nie tylko stabilne od kilku lat na polskim rynku marki,  ale i swietnie zapowiadające się startupy. Wystawcy targów Och! Bazar, to marki trzymające się polskiej produkcji, z najlepszych jakościowo i wyszukanych materiałów. Wyróżniające się designem, wykonaniem i wsparciem rynku lokalnego. Dlatego targi zdecydowanie dedykowane są tym, którzy oczekują więcej. 

Blisko 100 polskich wystawców spotkacie jednego dnia, w jednym nowoczesnym miejscu – Babka do wynajęcia. Najlepsi projektanci, najlepsza, moda, najlepszy design. Zachęcamy do wspierania polskich marek. Gwarantujemy oryginalne, niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju projekty. Pozostajemy w klimacie slow fashion & slow life i zapraszamy do celebrowania życia. – informuje organizator targów OCH! BAZAR Beata Rosłoniec

Poza tym organizator zapewnia sterfę food & chill, gdzie będzie można spotkać lokalnych wystawców z pysznym jedzeniem i napojami.

Więcej informacji o wydarzeniu znajdziecie na Facebooku

Wstęp bezpłatny.

targi-och-bazar-plakat

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

i cała reszta

Więcej w kategorii i cała reszta

Konkurs AA Intymna WYNIKI

BAFavenue28 lutego 2018

MOODO SS 2018 czyli co będzie modne

BAFavenue22 lutego 2018

„Modelka” Zuzanna Bijoch – recenzja książki

BAFavenue11 grudnia 2017