Nudziaki na paznokciach – kilka zasad postępowania

Kolory typu nude są ostatnio pożądane w manicure. Odcieni lakierów jest całe mnóstwo. Z każdej marki co najmniej kilka propozycji, dlatego każda z nas może wybrać odpowiedni dla siebie kolor.

Co to znaczy odpowiedni? Niestety nie wszystkie lakiery nude będą wyglądały na Twoich paznokciach dobrze. Zależy to od koloru skóry, od tego czy dłonie są gładkie, czy może bardziej spracowane, a nawet od skórek. Lakiery te mogą bardzo mocno pokreślić mankamenty naszych dłoni, dlatego trzeba dobrać ten właściwy, który wydłuży nasze place, tak samo jak robią to z nogami szpilki.

Przy wybieraniu swojego odcienia nude pamiętajcie przede wszystkim o tym, żeby współgrał on z kolorem dłoni. W przypadku zaczerwienionych rąk czy skórek, wybierajcie te chłodniejsze odcienie, które stworzą pewną równowagę. Do ciemnej karnacji bardzo dobrze będą wyglądały te jaśniejsze lakiery, będą one świetnie podkreślały opaleniznę, jak i ciemniejsze, które będą optycznie wydłużały place i sprawiały wrażenie smukłej dłoni ogólnie.

9 odpowiedzi do “Nudziaki na paznokciach – kilka zasad postępowania”

  1. Uwielbiam nude już od lat. To najczęstszy kolor który używam już od 8 lat. Jest stonowany – mogłam nakładać go zarówno na studiach, potem na stażu i do pracy. Na dodatek pasuje do każdego stroju:-)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *