i cała reszta

Nowy obiekt pożądania – torebki Pauli Cademartori

Nowy obiekt pożądania – torebki Pauli Cademartori

Paula Cademartori to projektantka brazylijskiego pochodzenia, która postanowiła porzucić swoje dotychczasowe życie w Ameryce Południowej i przeprowadzić się do Włoch, europejskiej kolebki mody. Po zakończeniu studiów i zdobyciu pierwszych zawodowych doświadczeń, w 2010 roku podjęła kolejne ryzyko i włożyła całe swoje oszczędności w założenie własnej marki. Szybko okazało się, że to był strzał w dziesiątkę.

Paula-Cademartori-fw-2015-2

Mat. prasowe Paula Cademartori

Torebki sygnowane przez Cademartori to obiekt pożądania gwiazd na całym świecie. Te małe, podręczne gadżety podbijają serca wszystkich miłośniczek niebanalnych dodatków. Każdy projekt tej marki wyróżnia się niezwykłymi kolorami, ciekawym wykończeniem oraz oryginalnymi wzorami. Torebki na dzień świetnie pasują do każdej stylizacji. Te stonowane urozmaicą, a te fantazyjne uczynią jeszcze bardziej zwariowanymi. Marka przygotowała również bardziej elegancję wersję torebek. Kopertówki od Cademartori to kwintesencja szyku.

Paula-Cademartori-fw-2015-3

Mat. prasowe Paula Cademartori

Paula Cademartori twierdzi, że torebka jest symbolem kobiecej siły. Patrząc na jej projekty nie mamy wątpliwości, że tak właśnie jest.

Paula-Cademartori-fw-2015-1

Mat. prasowe Paula Cademartori

Pokaż komentarz (1)

Komentarzy

  1. 6 września 2015 at 12:49

    piękne,ale cena z pewnością odstrasza! ostatnio widziałam świetną bluzkę w odcieniach pierwszej torebki 🙂 w Moodo 🙂 idealnie by współgrały ze sobą

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

i cała reszta

Więcej w kategorii i cała reszta

Konkurs AA Intymna WYNIKI

BAFavenue28 lutego 2018

MOODO SS 2018 czyli co będzie modne

BAFavenue22 lutego 2018

„Modelka” Zuzanna Bijoch – recenzja książki

BAFavenue11 grudnia 2017