Uroda

Nowe maskary Mystik Warsaw: Voluminate i Longevity

Nowe maskary Mystik Warsaw: Voluminate i Longevity

Ostatnio wspominałam o słodko-gorzkim poszukiwaniu czegoś nowego i fajnego do tuszowania rzęs, aż tu chwilka później w moje ręce wpadły (zupełnie same 😉 ) dwa tusze Mystik Warsaw. Jakie wrażenie robią i czy warto w nie inwestować?

Mystik Warsaw to jedna z marek sieci drogerii Kontigo, ta kolorowa. W jej ofercie możemy znaleźć produkty takie jak cienie do oczu, eyelinery, kredki, brokaty czy paletki. Ja w szczególności lubię udogodnienie jakim jest możliwość dokupienia „swojej” szczoteczki do maskary. Bo czasami to właśnie kiepsko dobrana pod indywidualne potrzeby szczoteczka może przekreślić na prawdę świetny tusz. Z Mystik Warsaw takie problemy nie istnieją i chwała im za to! :)

Generalnie obie maskary – Voluminate i Longevity, są bardzo w porządku i nie mam za bardzo co im zarzucić. Równomiernie się rozprowadzają, nie pozostawiają posklejanych rzęs czy grudek. Oplatają całe włoski, ładnie je podkreślając. W ciągu dnia nie kruszą się, nie rozmazują, a i wieczorem tak łatwo nie odpuszczają, więc trzeba zastosować intensywny demakijaż. Oba są bardzo w porządku, choć nie ukrywam, że u mnie bardziej sprawdza się ten pogrubiający. Moje rzęsy po prostu trzeba solidnie zaznaczyć, aby w ogóle były widoczne 😀 i ten tusz robi to znakomicie.

mystik-warsaw-maskary-2

Jeśli miałabym ocenić stosunek jakości do ceny (każda maskara kosztuje po 20 zł), to powiedziałabym, że naprawdę jest ok i raczej rozczarować się nie powinnyście. Zwłaszcza, gdy dodatkowo zainwestujecie w szczoteczkę o ulubionym włosiu i kształcie (w promocji można dorwać nawet za 2 zł, w cenie stałej niecałe 4 zł), wtedy satysfakcja gwarantowana! 😉

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Uroda

Więcej w kategorii Uroda

shinybox-beauty-school-4

Beauty School by ShinyBox

BAFavenue23 września 2017
evree-kremy-do-rak-cannabis

Evree na legalu czyli kremy do rąk z olejkiem cannabis

BAFavenue22 września 2017
biolove-olejek-do-demakijazu

Demakijaż z olejkiem BIOLOVE Kontigo

BAFavenue21 września 2017