i cała reszta

Niepowtarzalne od Pollini

Niepowtarzalne od Pollini

Pollini to włoska marka, której historia rozpoczyna się na przełomie XIX i XX wieku. Za jej powstanie i produkcję pierwszych butów odpowiada dwóch braci – Roméo i Domenico Pollini.  Firma rozwija się w okresie dwóch wojen światowych, które niewątpliwie pomogły braciom w utrzymaniu firmy, gdyż dostawali oni zamówienia od włoskiego rządu na wojskowe obuwie dla  armii. Po zakończeniu II Wojny Światowej udało się wykupić grunty i wybudować fabrykę z prawdziwego zdarzenia. W latach 60., a dokładnie w 1963 roku w Rawennie  otwiera się pierwszy butik firmowy. A już w latach 70., a w zasadzie na przełomie lat 70. i 80.,  marka wyruszyła w świat, zdobywając przy tym międzynarodową rzeszę fanów.

Dzisiaj marka Pollini to niekwestionowany lider szyku, elegancji i niepowtarzalnej stylistyki obuwia. Wśród butów Pollini możemy znaleźć modele dla Pań i Panów. Zupełnie klasyczne, jak i bardziej sezonowe modele, które często są oryginalne. W kolekcjach Pollini można znaleźć zarówno sporą dawkę szaleństwa, jak i ponadczasowości. Niepowtarzane fasony, dopracowane detale i najwyższej jakości materiały oraz wykonanie – to chyba trafne podsumowanie obuwia tej marki.

Poniżej prezentujemy Wam kilka modeli z aktualnej kolekcji, która naszym zdaniem jest po prostu genialna. Niestety buty do tanich nie należą, więc upatrzone modele czasami pozostają jedynie w sferze marzeń. A, że marzenia nic nie kosztują i na dodatek czasami się spełniają – bierzemy je wszystkie, a co!

1 z 16
Użyj strzałek ← → aby zobaczyć kolejny slajd

 

 

Buty Pollini

Fot. Pollini

1 z 16
Użyj strzałek ← → aby zobaczyć kolejny slajd

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

i cała reszta

Więcej w kategorii i cała reszta

Konkurs AA Intymna WYNIKI

BAFavenue28 lutego 2018

MOODO SS 2018 czyli co będzie modne

BAFavenue22 lutego 2018

„Modelka” Zuzanna Bijoch – recenzja książki

BAFavenue11 grudnia 2017