i cała reszta

Natalia LL. Secretum et Tremor

Natalia LL. Secretum et Tremor

Od wczoraj w Centrum Sztuki Współczesnej w Zamku Ujazdowskim możliwe  jest zwiedzanie wystawy „Natalia LL. Secretum et Tremor”. Ekspozycja będzie dostępna dla zwiedzających do 19 kwietnia 2015.

Natalia Lach-Lachowicz to artystka o międzynarodowej sławie. Jej prace wystawiane są w Tate Modern w Londynie i w Centre Pompidu w Paryżu. Wystawa w Zamku Ujazdowskim będzie pierwszą od lat tak kompleksową prezentacją dorobku artystycznego Natalii LL. To swoiste kompendium twórczości artystki, która działa nieprzerwanie od lat 60! W swych dziełach wiele uwagi poświęca kobiecej zmysłowości i podmiotowości. Jej prace ocierają się o śmiały erotyzm, równocześnie nie można im odmówić głębokiej refleksji filozoficznej.

natlia-ll-5

Natalia LL

Wystawie towarzyszyć będą projekcje filmowe oraz wykłady na temat twórczości artystki. Na kształt i odbiór ekspozycji ogromny wpływ wywierać będzie scenografia, która została zaprojektowana przez Małgorzatę Szczęśniak – scenografkę o międzynarodowej sławie, która współtworzy w Warszawie Teatr Nowy.

Wystawa „Natalia LL. Secretum et Tremor” ma nie tylko zaprezentować szerokiej publiczności niesamowity dorobek twórczy artystki. Ma być również próbą nowego odczytania tej twórczości.

 

natlia-ll-1

 

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

i cała reszta

Więcej w kategorii i cała reszta

ksiazki-dla-urody

Książki dla urody – którą kupić?

BAFavenue7 sierpnia 2017
prezenty-do-50pln-flatlay

Kilka pomysłów na udany prezent babski do 50 zł

BAFavenue31 lipca 2017
konkurs-wakacyjny-instagram-baf

Wakacyjny #konkurs na Instagramie

BAFavenue24 lipca 2017