i cała reszta

Najmodniejsze kolory wiosny

Najmodniejsze kolory wiosny

Jakie barwy powinny znaleźć się w naszej szafie na wiosnę? Jeśli nie masz jeszcze niczego w kolorze bieli, cytryny czy mięty, czas najwyższy wybrać się na zakupy.

Co najlepiej nosić w tym sezonie? Królować będzie niewątpliwie biel, szczególnie w zestawieniu ze zwiewnymi koronkami- niektórzy uważają, że to nawiązanie do wiktoriańskiego stylu. Słynni projektanci i domy mody- Stella McCartney, Pucci czy Marni większość swych kolekcji oparli na tej szlachetnej barwie.

stella-mc-cartney-biale-sukienki

Stella McCartney SS 2015 (www.stellamccartney.com)

 

Drugim popularnym kolorem na wiosnę i lato będzie żółty we wszystkich odcieniach- od słomkowego przez miodowy do ulubionej barwy większości projektantów- cytrynowego. Najlepszymi kreacjami w kolorze żółci będą płaszcze i sukienki. Przy tym wszystkim nie zapominajmy, że nie warto rezygnować z pasteli. W tym sezonie nadal będą modne, a wśród nich przede wszystkim błękitny i miętowy, kolory chłodne i nieco przybrudzone.

pastele-mohito

Mat. prasowe

 

Paletę na 2015 rok dopełnia boska marsala- barwa z pogranicza brązu i czerwieni, uznana przez Pantone za kolor roku 2015; do swych projektów użyli jej już Burberry czy Jill Stuart.

jill-stuart-marsala

Jill Stuart SS 2015 (www.jillstuart.com)

 

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

i cała reszta

Więcej w kategorii i cała reszta

Konkurs AA Intymna WYNIKI

BAFavenue28 lutego 2018

MOODO SS 2018 czyli co będzie modne

BAFavenue22 lutego 2018

„Modelka” Zuzanna Bijoch – recenzja książki

BAFavenue11 grudnia 2017