i cała reszta

MSKPU obchodzi 10-lecie!

MSKPU obchodzi 10-lecie!

Wiodąca prym wśród szkół mody w Polsce – Międzynarodowa Szkoła Kostiumografii i Projektowania Ubioru obchodzi w tym roku swoje 10-lecie. Jest więc co świętować, zwłaszcza, że zarówno kadra, absolwenci, jak i uczniowie odnoszą sukcesy związane z projektami modowymi w kraju, jak i poza jego granicami.

Szkoła powstała z inicjatywy Magdaleny Płonki, która została laureatką „Złotej Nitki” oraz wielu innych konkursów modowych. A w 1999 uznano ją za jedną ze stu najbardziej wpływowych kobiet w Polsce! Szkołą kieruje obecnie jej dyrektor – Andrzej Foder (projektant w PAWO). A wykładowcami są m.in. największe nazwiska polskiej mody tj. Mariusz Przybylski, duet Paprocki&Brzozowski, Michał Szulc czy Agata Koshmieder.

Magdalena-PÅ‚onka,-Andrzej-Foder--dyrektor-MSKPU-fot.MSzalek-(3-of-3)

Mat. prasowe: Magdalena Płonka i Andrzej Foder

 

Tegoroczny pokaz dyplomowy z okazji 10-lecia odbędzie się 18 marca w Warszawie. Wyróżnieni dyplomaci zaprezentują swoje kolekcje przed ogromną, bo liczącą kilkaset osób, publicznością. Gośćmi będą wykładowcy, partnerzy, firmy odzieżowe, gwiazdy i dziennikarze. Jak co roku zostaną przyznane liczne nagrody i wyróżnienia. Pokaz poprowadzi Ada Fijał i Mateusz Szymkowiak, a występ artystyczny należał będzie do Margaret, która również jest tegoroczną dyplomatką. 

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

i cała reszta

Więcej w kategorii i cała reszta

Wygraj wodę perfumowaną GRASSE Allvernum!

BAFavenue21 listopada 2017

Black Friday 2017 – lista rabatów do fajnych sklepów

BAFavenue20 listopada 2017
baner konkursowy Nails Company

Zgarnij zestaw z lakierami hybrydowymi Nails Company!

BAFavenue2 listopada 2017