i cała reszta

Monika JAC Jagaciak – nasz aniołek!

Monika JAC Jagaciak – nasz aniołek!

Monika Jagaciak, znana również pod pseudonimem JAC, to bardzo gorące nazwisko polskiej i światowej mody. Mimo że Monika ma dopiero 21 lat, współpracowała już z największymi tej branży. Uznaje się ją za najmłodszą topmodelkę i umieszcza na wysokich miejscach w rankingach.

JAC pochodzi z poznańskiej rodziny, a jej starszą siostrą jest Anna, utytułowana lekkoatletka. Monika swoją karierę w modelingu nieprzerwanie kontynuuje od 2007 roku, kiedy po raz pierwszy została twarzą kampanii marki Hermès. Już wtedy poznano się na jej wielkim talencie i nieprzeciętnej urodzie, dlatego też rok później organizatorzy Australian Fashion Week zaprosili ją do wzięcia udziału w pokazach. Wiek JAC, która wówczas była czternastolatką, do tego stopnia oburzył niektórych wydawców magazynów mody, że twórcy spotkania musieli zrezygnować z zaproszenia, a ponadto wprowadzić zakaz występowania na wybiegach dziewczyn poniżej 16 roku życia.

monika-jac-jagaciak-harpers-bazaar-australia-2014

Fot. Harper’s Bazaar z 2014

Te kontrowersje nie zaszkodziły Monice. W kolejnych latach współpracowała ze znanymi projektantami i domami mody. Wystarczy tu wymienić chociażby Calvina Kleina, Valentino, Marca Jacobsa, Jil Stuart, Dolce & Gabbana, czy Diora. Szczególnie polską modelką upodobała sobie Chanel. Jagaciak współpracowała z marką kilkukrotnie jako twarz kampanii oraz na wybiegach. Na uwagę zasługują zwłaszcza zdjęcia do kolekcji biżuterii Chanel. Na utrzymanych w klimacie retro fotografiach, JAC wygląda zjawiskowo.

Fot. Vogue Germany

Fot. Vogue Germany

W 2013 oraz 2014 Monika Jagaciak brała udział w pokazach Victoria’s Secret. W kwietniu bieżącego roku jako pierwsza Polka znalazła się w elitarnym gronie Aniołków. Gratulujemy!

Monika-Jagaciak-Victorias-Secret-2014

Fot. Victoria’s Secret , 2014.

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

i cała reszta

Więcej w kategorii i cała reszta

„Rytuał Gejszy” Victoria Tsai – recenzja książki

BAFavenue14 lipca 2018

INSTAGRAM: Wygraj mega zestaw kosmetyków i książek!

BAFavenue10 czerwca 2018

Letnia kolekcja MOODO

BAFavenue24 maja 2018