Uroda

Mój HIT – GLOV Rękawica do zmywania masek

Mój HIT – GLOV Rękawica do zmywania masek

To, że produkty Glov uwielbiam, zapewne już wiecie. 😉 Wszystkie formaty rękawic do zmywania makijażu po prostu kocham. A i nowości testuję. Gdy w lato pojawiły się nowe produkty – rękawica peelingująca Glov Body Smoothing i rękawica do zmywania masek kosmetycznych Glov Mask Remover, postanowiłam je wypróbować.

W pierwszej kolejności, jako że byłam w ciąży, sięgnęłam po rękawicę peelingującą Body Smoothing. W drugiej kolejności zakupiłam rękawicę do usuwania maseczek i stwierdziłam, że recenzję tego produktu po prostu muszę Wam przedstawić.

Ściereczka do usuwania maseczek jest wykonana z nieco innego materiału. Jest to włókno poliestrowe. Rękawica nie jest więc tak puszysta, jak łapki do demakijażu. Raczej lejąca się i z inną fakturą. Pewnie właśnie dlatego jest tak dobra.

glov-rekawica-do-zmywania-masek

Glov rękawica do zmywania masek

Usuwanie maseczki przy jej pomocy jest niezwykle łatwe, szybkie i przyjemne. Rękawica ładnie zbiera wszystkie maski, nawet te zastygające i zasychające. Zarówno tłuste kremy, jak i suche błotka jej nie straszne. Ze wszystkimi radzi sobie w ekspresowym tempie, całkowicie usuwając je z twarzy.  Nie podrażnia przy tym cery, a wydaje mi się nawet, że dodatkowo ją masuje i tym samym pielęgnuje. Działa oczywiście w połączeniu z wodą, więc ryzyko powstania alergii jest praktycznie zerowe.

Ma fajny, ułatwiający działanie kształt – kwadratowy i spory otwór na dłoń. Nic więc nie jest z nią niemożliwe.

Jak wszystkie produkty Glov, tak i ten jest oczywiście wielokrotnego użytku. Kosmetyki spierają się z niej bez żadnego problemu, nie wpływając na formę. Szybko schnie. Nie sztywnieje.

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Uroda

Więcej w kategorii Uroda

Spring Kiss by Shinybox – kwiecień 2019

BAFavenue21 maja 2019

Efektima: peeling cukrowy, peeling solny, myjący mus do ciała

BAFavenue3 maja 2019

Ulubieńcy ostatnich miesięcy czyli kwiecień 2019

BAFavenue27 kwietnia 2019