i cała reszta

Moda na Jagger

Moda na Jagger

Jej znak rozpoznawczy? Niewątpliwie diastema. Jedni uważają ją za wadę zgryzu i leczą, inni za swój atut. Tak też myśli modelka, która z przerwy między zębami uczyniła coś wyjątkowego. Nie ma wzrostu, więc chodzenie po wybiegach raczej odpada. Ma natomiast świetną twarz i niepowtarzalny uśmiech, który niejedna marka chciałaby wykorzystać w swoich kampaniach reklamowych. 

georgia-may-jagger

 

Córka Micka Jaggera i Jerry Hall, idąc śladem matki, świetnie odnalazła się w świecie mody, w którym buduje swoją pozycję. Do tej pory stała się twarzą perfum Angel Thierr’ego Muglera, występowała w kampaniach m.in. Chanel, Versace, Rimmel, a nawet i polskiej marki Reserved (kampania Jesień- Zima 2014/15).

jagger-reserved-1

RESERVED

 

Mimo nazwiska, sławnych rodziców i sukcesów jakie wciąż odnosi, na co dzień wydaje się być zwyczajną dziewczyną. Jeździ metrem. Ubiera się w second handach i sieciówkach. Mieszka z mamą, choć nie jest na jej utrzymaniu. Na salonach bywa dlatego, że wypada, ale unika plotek i skandali. Chroni swoje życie prywatne i buduje przy tym nienaganny wizerunek.

Angel- Thierry Mugler - Georgia May Jagger

 

 

Nie od dzisiaj wiadomo, że moda to nie tylko piękno, ale i oryginalność. Georgia May Jagger łączy w sobie obie te cechy, dlatego my o jej karierę jesteśmy spokojne. 😉

 

 

 

 

3 komentarze

Komentarz

  1. 11 stycznia 2015 at 21:06

    Coś w sobie ma!:)

  2. 10 stycznia 2015 at 21:03

    lubię ją, piękna kobieta

  3. 3 stycznia 2015 at 15:43

    moją żonę zawsze zastanawiało to czemu są wybierane częstto modelki ze szparą w zębach i doszła do wniosku, że to dodaje uroku

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

i cała reszta

Więcej w kategorii i cała reszta

Konkurs AA Intymna WYNIKI

BAFavenue28 lutego 2018

MOODO SS 2018 czyli co będzie modne

BAFavenue22 lutego 2018

„Modelka” Zuzanna Bijoch – recenzja książki

BAFavenue11 grudnia 2017