i cała reszta

Melanie Gaydos – nowoczesne piękno

Melanie Gaydos – nowoczesne piękno

Melanie Gaydos to ostatnio gorące nazwisko. Niektórzy ją podziwiają, inni krytykują. 25 letnia modelka wykorzystała swoją chorobę (dysplazję ektodermalną) i oryginalny wygląd (skutki tejże choroby) do tworzenia nowej, dla niektórych może i kontrowersyjnej, estetyki.

Żyjemy w czasach, kiedy „ładna modelka” nie wystarcza. Chodzi o to, aby odkrywać nowe horyzonty, proponując przy tym odbiorcy zupełnie nowe doznania. Modelka, jakich tysiące nam ich nie dostarczy, dlatego projektanci i fotografowie idą o krok dalej. Chcą zaskakiwać, szokować i inspirować.

Karierę modelki rozpoczęła w 2011 roku, stało się to raczej z przypadku niż zamierzenia, ale jak widać, dobrze się stało. Choć nie zobaczymy jej w kampaniach słynnych projektantów i światowych domów mody, to przy projektach bardziej niszowych, intrygujących i oryginalnych zainteresowania jej osobą nie brakuje. Melanie świetnie czuje się przed obiektywem, dlatego sesje (choć czasem bardzo ciężkie), skutkują świetnymi zdjęciami. Jak sama mówi, nigdy nie czuła się brzydka, co zapewne ma wpływ na jej pewność siebie i otwartość podczas pracy w studio. Niebanalne zdjęcia i pomysły wzbogacają przepiękne portfolio Melanie od prawie 3 lat.

Gaydos powinna być wzorem dla wielu. Swoją chorobę i wygląd potraktowała jako atrybuty. Ta nie przeszkadzała jej w realizacji swoich planów i marzeń, dlatego teraz możemy przyglądać się jej karierze i kolejnym sukcesom.

Melanie Gaydos photo 6

Fot. Facebook Melanie Gaydos

Melanie Gaydos photo 7

Fot. Facebook Melanie Gaydos

Melanie Gaydos photo 9

Fot. Facebook Melanie Gaydos

Melanie Gaydos photo 1

Fot. Facebook Melanie Gaydos

Pokaż komentarz (1)

Komentarzy

  1. 11 listopada 2014 at 15:15

    Dla mnie to nie jest fajne, a raczej żal mi tej kobiety.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

i cała reszta

Więcej w kategorii i cała reszta

Jesienna kampania MOODO – musicie to zobaczyć! :)

BAFavenue11 sierpnia 2018

„Rytuał Gejszy” Victoria Tsai – recenzja książki

BAFavenue14 lipca 2018

INSTAGRAM: Wygraj mega zestaw kosmetyków i książek!

BAFavenue10 czerwca 2018