Uroda

Matrixyl® skuteczny peptyd

Matrixyl® skuteczny peptyd

Co czyni kosmetyki z linii Botoliftx marki Mincer Pharma wyjątkowymi i skutecznymi? Niewątpliwie przyczyn należy się dopatrywać w składnikach aktywnych, a szczególnie w tym, który podczas światowych targów surowcowych In-Cosmetics, został nagrodzony medalem 25-lecia. Opracowanym i opatentowanym przez światowej sławy laboratorium – Sedermę, Matrixyl®. 

Matrixyl® to peptyd, który dzięki swoim malutkim cząsteczkom (składającym się z kilku albo kilkunastu aminokwasów), wnika w głąb skóry, nawilżając ją i wypełniając. Prokolagen (bo pod taką nazwą również funkcjonuje), stymuluje produkcję elastyny, kolagenu, fibronektyny i kwasu hialuronowego. Zapewnia wewnętrzny lifting, poprzez dogłębne nawilżenie i regenerację. Kosmetyki zawierające Matrixyl® są zatem niezwykle skuteczne w walce ze starzeniem się skóry i powstającymi zmarszczkami. Zmniejsza ich ilość, głębokość i wielkość.

Składnik ten charakteryzuje się również delikatnością i bezpieczeństwem. Nie wywołuje alergii, nie podrażnia, nie powoduje łuszczenia się skóry. Polecany jest szczególnie do pielęgnacji skóry dojrzałej. Z myślą o niej stworzono właśnie całą linię Botoliftx w której skład wchodzą m.in. kremy na dzień i na noc, serum do twarzy oraz krem do oczu i okolic ust.

mincer-botoliftx-kompozycja

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Uroda

Więcej w kategorii Uroda

kosmetyki-neuronica-linia-matrixyl

Matrixyl – co to jest i jak działa?

BAFavenue15 października 2017
pharmaceris-krem-cc-n-naczynka

Dobry krem CC do cery naczynkowej

BAFavenue14 października 2017

Ambasadorka LUMENE ja jestem!

BAFavenue12 października 2017