Uroda

Licówki sposobem na gwiazdorski uśmiech

Licówki sposobem na gwiazdorski uśmiech

Chciałabyś mieć piękny, śnieżnobiały uśmiech, ale pasty czy inne preparaty wybielające nie dają większych efektów? Marzysz by zęby były równiutkie, pełne i podobne do tych, którymi mogą pochwalić się gwiazdy? Jest na to sposób, ale uprzedzamy – do najtańszych nie należy.

Sekretem „hollywoodzkiego” uśmiechu są licówki. Te cieniutkie, idealnie dopasowane do zębów i indywidualnie projektowane płytki ceramiczne, mocuje się na zewnętrznej stronie zęba. Dzisiejsza technologia zapewnia bardzo precyzyjne odwzorowanie uzębienia (dzięki pobranym wcześniej wyciskom), dlatego mocowanie licówek często nie wymaga nawet wykonywania dodatkowych zabiegów, takich jak wcześniejsze szlifowanie zębów.

Licówki choć znacznie poprawiają wygląd zębów – są one nie tylko białe, ale i równe, pełne, wysoce estetyczne, to mimo wszystko sprawiają, że uśmiech wygląda naturalnie. Efekt jaki można uzyskać dzięki licówkom, zależy od materiału z jakiego są wykonane. Aktualnie dostępne są licówki kompozytowe, porcelanowe, ceramiczne i pełnoceramiczne. Ich trwałość określa się średnio na 10-15 lat, przy odpowiedniej pielęgnacji, higienie oraz odbywaniu regularnych wizyt kontrolnych.

Zabieg wykonania i mocowania licówek dostępny jest dzisiaj w większości gabinetów stomatologicznych, zajmujących się m.in. protetyką. Ceny uzależnione są od rodzaju licówki, natomiast ogólnie sięgają one ok. 1000 zł (i więcej) za jedną.

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Uroda

Więcej w kategorii Uroda

Naturalnie Piękna 11 by Inspired By

BAFavenue19 kwietnia 2018

Jaka jest seria Nature Story by Tołpa dla Lidla?

BAFavenue15 kwietnia 2018

Rajska kąpiel z Tutti Frutti – Olejek do kąpieli i pod prysznic Ananas & Kokos

BAFavenue10 kwietnia 2018