O modzie

Levi’s® Tailor Truck rusza w drogę!

Levi’s® Tailor Truck rusza w drogę!

Wyszukany design, kolorowe patche, profesjonalne maszyny, niezliczona ilość nożyczek i kolorów nici, a także niezastąpiony zespół, znajdziecie właśnie w Levi’s® Tailor Truck, czyli mobilnym punkcie personalizacji dżinsu.

Marka Levi’s do współpracy przy projekcie zaprosiła znanego artystę młodego pokolenia, typografa i grafika – Oskara Podolskiego OESU. To właśnie on wraz z pomocą Tailor Masterów marki, pokaże jak podkręcić dżinsowe ubrania Levi’s®. Kooperacja marki Levi’s® z OESU zaowocowała kolekcją ciekawych szablonów, patchy i naszywek, zaprojektowanych przez artystę.

Mat. prasowe Levi's, OESU

Mat. prasowe Levi’s, OESU

Levi’s®Tailor Truck szukajcie od 17 czerwca do 07 sierpnia na trzech muzycznych festiwalach w Polsce oraz w niezmiennie modnych miejscówkach w Warszawie – Lake Park Wilanów, Iskra na Polu Mokotowskim, Plażowej oraz Na Lato. Zabierajcie swoje dżinsy, truckerki oraz szorty i zmieniajcie je!

Szczegóły dotyczące projektu pojawiać się będą na specjalnie stworzonym na tę okazję wydarzeniu na profilu marki na Facebooku oraz Instagramie.

Mat. prasowe Levi's

Mat. prasowe Levi’s

Dla tych, którym nie uda się odwiedzić Levi’s® Tailor Truck, w wybranych sklepach marki dostępne będą nowe naszywki oraz patche zaprojektowane przez OESU. Limitowana edycja szablonów pojawi się w salonach Levi’s® w całej Polsce.

Mat. prasowe Levi's

Mat. prasowe Levi’s

Mat. prasowe Levi's

Mat. prasowe Levi’s

Mat. prasowe Levi's

Mat. prasowe Levi’s

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

O modzie

Więcej w kategorii O modzie

baner_1500x900_konkurs_2b-1

KONKURS: Wygraj 200 zł na zakupy w Moodo! WYNIKI

BAFavenue7 czerwca 2017
fancy-skarpetki-wiosna-2017-glowne

Trendy na wiosnę i lato 2017

BAFavenue9 kwietnia 2017
wishlist-notes

Wiosna 2017: WW czyli Wiosenna Wishlista!

BAFavenue19 marca 2017